Soutěže

Narozeninová giveaway - VYHODNOCENÍ

9. července 2014 v 8:26 | Deny el Infian

Měsíc nám uplynul jako voda a já již vám dnes přináším vyhodnocení soutěže. Než ale přejdeme přímo k losování a výhercům, řekneme si odkud, který citát pocházel.

"A tak jsem se zamilovala, jako když člověk usíná; pomalu a pak najednou docela."
- Hvězdy nám nepřály, John Green

"Některá tajemství si člověk musí ponechat v srdci."
- Návrat z temnoty, Liz Coley

"Jdu hledat velké Možná."
- Hledání Aljašky, John Green

"Lidský rozum si dokáže odůvodnit jakékoliv zlo, proto je tak důležité, abychom na něj nespoléhali."
- Divergence, Veronica Roth

"Pravda vede někdy k větší beznaději než víra v lež."
- Bez naděje, Colleen Hoover

"Každému na světě by se mělo jednou za život dostat ovací ve stoje, protože my všichni jsme vítězi."
- (Ne)Obyčejný kluk, R. J. Palacio

"Pak si klidně začla tát,
úplně se rozplývat,
a mě svitla naděje,
že po smrti dobře je."
- Vločka, Tomáš Klus

"Nic není černobílý, ani nikdo. Všechno je plný barev a všichni jsme plní barev. Co když je život jen o hledání těch barev? Co když ty barvy nás vedou k porozumění? Zachraňme spolu svět! Pojďme společně hledat naše barvy!"
- Poki/Cukřík, ale jeden ze dvou bodů jsem dala i za odpověď "partner", která se tam též jednou vyskytla. Že je autorem právě tahle slečna, jste se mohli dozvědět právě v této recenzi.

Zúčastnilo se vás celkem 37 a dohromady jste nasbíraly 503 vstupů. Většina z vás také uvedla všechny nebo většinu citátů.

A myslím, že teď už můžeme přejít k tomu hlavnímu, kvůli čemu jste sem všichni pravděpodobně přišli (a nebudeme si nic nalhávat - předchozí část textu určitě většina přeskočila :D).

Výherce jsem losovala pomocí Random.org.

Losuji poprvé, výherce záložek, placek a kalendáříků.

444 je bezva číslo a kdo se pod ním skrývá?Losování druhé, výherce získá stejně, jako předchozí záložky, placky a kalendáříky.

Pod tímto číslem se nachází

No a poslední losování o hlavní cenu a to knihu Hon od Andrewa Fukudy + záložky, placky a kalendáříky.

Koukám do seznamu a hledám 289. účastníka.

Všem výhercům moc gratuluji a okamžitě je půjdu informovat mailem.

No a vy co jste nevyhráli si nezoufejte, určitě se na vás štěstí usměje někdy jindy v nějaké jiné soutěži! :)
Mimochodem, zvažuji, že v průběhu léta se vrhnu ještě na uspořádání ještě jedné soutěže, abychom řádně oslavili to léto a těch 99 lajků na Facebooku, byl by zájem? :D

Na závěr tedy už jen ještě jednou děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí cen do soutěže.

Prozatím se s vámi loučím a přeji vám úspěchy v dalších soutěžích a moc děkuji za účast právě v té mojí ^^

Edit 12. 7. 2014, 11:12:
S politováním musím oznámit, že tři dny uplynuly výherkyně prvního místa se mi bohužel neozvala. Sice mě to mrzí a chápu, že jsou prázdniny a tak, ale na druhou stranu jsem ještě psala, že kdo bude vědět, že v době po skončení soutěže bude pryč, ať mi to dá vědět předem, jako to udělala jedna holčina. Tudíž mi hold nezbývá nic jiného, než losovat znova.

Tudíž Teeerce moc gratuluji a jdu jí poslat informaci o výhře emailem :)

Narozeninová giveaway

8. června 2014 v 8:00 | Deny el Infian

Přijde mi, že to není tak dlouho, co jsem se obracela na Standu s žádostí o uvolněný adresy blogu, že to není tak dlouho, co tu byl ten první modrý layout od Gormal a já ještě zveřejňovala povídky, že to není tak dlouho, co jsem slavila svůj první rok strávený na jednom jediném blogu. A najednou tu jsou druhé blogové narozeniny a já nechápu, jak rychle ten první i druhý rok utekly.

Mám radost. Mám neskutečnou radost, že blog ustál všechny mé výpadky, všechnu tu mou lenost a že tu stále je. Jsem na něj a vlastně i na sebe hrdá. Už ten první rok pro mě byl neskutečným úspěchem a druhý je ještě větším.

Blog za ty dva roky ušel neuvěřitelnou cestu a já s ním. Od blogu zaměřeného především na mou amatérskou, zejména literární, tvorbu se změnil, až do dnešní podoby, kdy většinu jeho obsahu tvoří knižní recenze.

Mám za sebou velký kus cesty a doufám, že další mám ještě před sebou, že za rok se tu zase všichni sejdeme a oslavíme třetí blogové narozeniny.

A tak vám děkuji! Děkuji vám všem, co jste sem kdy zavítali, je jedno, jestli jen jednou v životě, jestli jen na pár minut, jestli se pravidelně vracíte, jestli blog sledujete od počátku nebo jen krátce. Prostě a jednoduše vám neskutečně děkuji. Děkuji za to, že jste si kdy přečetli třeba jen jediný článek, že jste kdy napsali třeba jen jediný komentář. Děkuji za to, že jste, protože bez vás by to nebylo ono.

Narozeniny sice slaví blog, ale obdarovat chci já vás. Ve spolupráci s nakladatelstvím Fragment, které věnovalo ceny do soutěže a kterému tímto ještě jednou moc děkuji, jsem pro vás tedy připravila giveaway a pravděpodobně už asi tušíte, že výhrou bude kniha.

Vyhrát mohou hned tři z vás! První vítěz získá hlavní cenu, kterou je kniha Hon od Andrewa Fukudy a navíc, stejně jako další dva vítězové, pár záložek, kalendáříků a placku na motiv knihy Hon.

Na zeď si píši citáty z knih, popřípadně i jiných zdrojů, které mě zaujmou. Některé z oněch citátů vám sem napíši a vaším úkolem bude napsat mi místa jejich původu, nemusíte napsat u všech, ale minimálně jedno, je k účasti v soutěži potřeba. Za každou správnou odpověď získáte jeden vstup. Čím více vstupů (lze přirovnat k losům v loterii) nasbíráte, tím větší je šance, že výhru získáte právě vy!
Navíc máte možnost získat bonusové vstupy, za různé věci - od lajknutí stránky na Facebooku po zodpovězení několika vcelku jednoduchých otázek. Kolik vstupů, za kterou otázku můžete získat, udává číslo napsané v hranaté závorce. Získat lze maximálně 20 vstupů.
Já po uzavření soutěže vylosuji tři vítěze, kteří získají ceny.

"A tak jsem se zamilovala, jako když člověk usíná; pomalu a pak najednou docela."
- H
"Některá tajemství si člověk musí ponechat v srdci."
- N
"Jdu hledat velké Možná."
- H
"Lidský rozum si dokáže odůvodnit jakékoliv zlo, proto je tak důležité, abychom na něj nespoléhali."
- D
"Pravda vede někdy k větší beznaději než víra v lež."
- B
"Každému na světě by se mělo jednou za život dostat ovací ve stoje, protože my všichni jsme vítězi."
- N
"Pak si klidně začla tát,
úplně se rozplývat,
a mě svitla naděje,
že po smrti dobře je."
- V

Je tu celkem sedm citátů, z toho šest knih a jedna písnička. Písmenko pod citátem značí název díla, odkud pochází, ale pozor, stejné písmenko neznačí stejná díla a žádné dílo se zde neopakuje!

Věřím, že jsem nezvolila nijak zákeřné citáty a minimálně většinu z nich poznáte. Já vám mohu napovědět jen to, že na všechny knihy na blogu naleznete recenzi* a některé citáty v nich jsou dokonce napsané.

*Pozn. Jedna recenze ovšem není vyloženě v rubrice recenzí, ale v jiné rubrice.

Ovšem pozor, aby toho nebylo málo, mám tu ještě jeden citát. Ten ovšem nepochází z žádné knihy, písničky, ani ničeho jiného. Pochází totiž ze slov, které mi řekl jeden úžasný člověk. Kdo správně odpoví, kdo mi to řekl, získá další dva vstupy. Aby to nebylo tak těžké, napovím vám, že odpověď lze najít v jedné z mých recenzí.

"Nic není černobílý, ani nikdo. Všechno je plný barev a všichni jsme plní barev. Co když je život jen o hledání těch barev? Co když ty barvy nás vedou k porozumění? Zachraňme spolu svět! Pojďme společně hledat naše barvy!"

1. Musíte mít doručovací adresu v ČR.

2. Musíte napsat původ minimálně jednoho citátu.

3. Nesmíte nikde zveřejňovat ony zdroje citátů.

4. Nesmíte se účastnit více než jednou.

5. V případě výhry jste povinni odpovědět ne email nejpozději do tří dnů, pokud to neuděláte, vylosuji za vás náhradního vítěze. (Pokud ale předem víte, že v době po skončení soutěže pravděpodobně nebudete k zastižení, napište to nakonec do formuláře.)

Soutěž startuje dnešním dnem, tedy osmým červnem, a končí osmého července. Já pak v co nejbližší době (budu se snažit nejpozději do týdne, ale nezaručuji, že to nakonec nebude i později) giveaway vyhodnotím a napíšu vítězům, kteří jsou, jak už jsem zmínila, povinni odepsat mi do tří dnů. V případě, že mi neodepíše vítěz hlavní ceny, cena připadne druhému a já vylosuji někoho třetího, kdo získá záložky, kalendáříky a placku.
V případě jakýchkoliv nejasností se na mě samozřejmě můžete obrátit, ráda vám pomohu.


Přeji vám tedy hodně štěstí v soutěži a moc se těším na vaše odpovědi :)
 
 

Reklama

Rubriky