On my wishlist

On my wishlist #5

12. července 2014 v 22:53 | Deny el Infian

- Týdenní meme z dílny Book Chick City, cílem je každou sobotu zveřejnit nějaký článek o pár knihách ze svého wishlistu

Když jsem před týdnem zveřejnila článek do tohohle projektu, ještě jsem si říkala, že si musím předepsat další do zásoby, abych je měla na následující soboty připravené. Neudělala jsem to. Dneska tu mám už od odpoledne otevřenej blog.cz na psaní nového článku - haha, moje lenost mě přiměje si k tomu psaní skutečně sednout, až ve třičtvrtě na jedenáct. Každopádně, teď přichází problém - jakou knihu sakra vybrat.

17211199 17453342 18586284

Původně jsem si řekla, že vezmu to první, co budu mít na "to read" poličce na GoodReads, ale když jsem otevřela upozornění, bylo tam, že mi někdo dpopručil Měděného jezdce. A tak jsem tu "to read" poličku ani neotvírala, protože sérii Měděného jezdce mám už na seznamu taky nějakou tu dobu.
O tuhle sérii jsem neměla zájem, dokud jsem si náhodou nepřečetla něčí recenzi, která mě na knihu neuvěřitelně navnadila a já zjistila, že mé domněnky o knihách byly úplně mimo.
A teď taková typická otázka: četli jste sérii? Jaký na ní máte názor? Nebo se teprve chystáte? :)

Knihy na GoodReads + zdroje obálek:

On my wishlist #4

5. července 2014 v 20:06 | Deny el Infian

Druhý díl meme, které má na svědomí Book Chick City. Úkolem je zveřejnit každou sobotu nějakou knihu nebo knihy, které byste si rádi nastěhovali do své knihovničky.

18283863

To nejlepší z nás, chválená kniha, která rozhodně nevypadá špatně, ba naopak. Kniha mě láká už delší dobu a po tom, co jsem nedávno zhlédla trailer k filmu, mě láká ještě víc. Ten trailer je naprosto úžasnej a věřím, že kniha bude taky. I ohlasy na knihu jsou pozitivní, takže věřím, že tahle kniha rozhodně stojí za přečtení ^^

Dovolím si filmový trailer přiložit :)

Btw. jsem jediná, komu ten kluk za mlada neskutečně připomíná Dimitriho z VA? :D

Kniha na Goodreads + zdroj obálky:

On my wishlist #3

28. června 2014 v 6:09 | Deny el Infian

Zdravím vás u dalšího meme z dílny Book Chic City, kde mám za úkol každou sobotu zveřejnit článek, ve kterém vám představím některé z knih, které chci, jak staré, tak ty, které třeba ještě ani nevyšly.

15759706 16171821 18081294

Opět tu mám knihy z jedné série a pro tentokrát rovnou celou triologii. Na tuhle nadpozemskou triologii, kterou u nás vydalo nakladatelství CooBoo, si brousím zuby už také nějaký ten pátek, už jen kvůli těm úžasným obálkám. Není to sice jedna z těch sérií, po kterých úplně megra prahnu a zatím jsou tu knihy, které jsou na pomyslném a nikdy nesestaveném žebříčku výše než tyto, ale to nic nemění na tom, že si je rozhodně budu muset opatřit.
Vlastně jak o nich teď píši, mám akorát větší chuť si je pořídit :D
Co vy a tahle andělská triologie? Četli jste nebo se chystáte? :)

Knihy na GoodReads + zdroje obálek:

On my wishlist #2

21. června 2014 v 9:44 | Deny el Infian

Zdravím vás a přináším vám druhý díl do projektu On my wishlist, který pochází z dílny Book Chick City. Úkolem je každou sobotu zveřejnit článek obsahující nějakou knihu nebo knihy, které byste si rádi pořídili.

13405246

Když jsem dřív knihu potkala někde v knihkupectví, ani mě nenapadlo po knize sáhnout a podívat se, o čem to vlastně je. A pak jsem nedávno ze zvědavosti otevřela jednu recenzi a zjistila, jak velkou chybu jsem udělala, protože Jestli zůstanu musí být skvělá kniha.
Když jsem v úterý byla v kině na TFIOS, tak jsem poprvé uviděla trailer k filmu. Né, že bych nevěděla, že ten film bude, a že i trailer už je ke zhlédnutí, jen jsem se na něj prostě nechtěla podívat. Ale viděla jsem ho a upřímně mohu říct, že ten trailer způsobil, že jsem se málem rozbrečela ještě před začátkem Hvězd. Proto si trailer dovolím přiložit ke článku (ovšem bez cz titulek, protože s nimi jsem to na YT nenašla).
Strašně mě štve, že kniha už aktuálně není nikde moc k sehnání. Včera jsem kvůli ní jela do Levných knih, protože mi bylo řečeno, že právě v LK ji někdo před nedávnem viděla, bohužel jsem měla smůlu. Ale plánuju zkusit ještě ty LK na Palmovce, protože co kdyby náhodou... :D Každopádně, i kdybych ji nesehnala teď, tak by mělo vyjít ještě druhé vydání s filmovou obálkou, tudíž věřím, že jednou se mi tahle kniha do rukou dostane. Jen mě mrzí, že dost možná né tak brzy, abych si na film stihla dojít do kina, poněvadž tohle je jeden z případů, kde si chci opravdu jako první přečíst knihu.


Kniha na GR + zdroj obálky:

On my wishlist #1

14. června 2014 v 19:45 | Deny el Infian

Jakýsi wishlist už tu sice sepsaný mám, ale upřímně - koho to zajímá? Myslím, že málokdo mi na blogu rozklikne zrovna tenhle článek, aby si prohlídl seznam knih, které chci. Proto mi přijde mnohem lepší, podělit se o knihy, které chci, pomocí tohoto meme z dílny Book Chick City. Cílem tohohle projektu je, každou sobotu zveřejnit článek, ve kterém se s vámi podělím o knihy, které bych si ráda opatřila a je úplně jedno jestli to budou staré knihy nebo knihy, které ještě ani nevyšly.
Snad se mi podaří se tohoho zveřejňování držet a každou sobotu si budete moci přečíst tenhle článek. A teď skončím s kecáním a vrhnu se na první knihy :)

18366733 21797327 13206900

Pro první meme jsem se rozhodla pro tři knihy, pocházející z jedné série. Jedná se o druhý až čtvrtý díl. První, tedy Cinder jsem již přečetla a kniha mě absolutně nadchla, právě proto se hrozně moc těším, až si konečně opatřím i pokračování. Scarlet a Cress již vyšly i u nás, Winter má v originále vyjít až v roce 2015 a jak si lze povšimnout, ještě ani oficiální obálka není zveřejněná. Cress jsem nedávno potkala v knihkupectví a vcelku mě překvapila její délka, inu věřím, že se mám na co těšit.
Četli jste již dvě vyšlá pokračování Měsíčních kronik nebo se na ně teprve chystáte? Jaký na ně máte názor? ^^

Zdroje obálek:
 
 

Reklama