O dění na blogu

Čas udělat krok dál

19. července 2014 v 17:39 | Deny el Infian
O přesunu na blogspot jsem už nejednou uvažovala a vždycky mě to přešlo, ač jednou jsem už byla skutečně odhodlaná tam blog přesunout. Možná z mého facebooku víte, že o tom přesunu dost uvažuji i teď. Faktem je, že blogspot pro mě skýtá oproti blogu řadu výhod a na blogu mě už pravděpodobně drží jen to citové pouto, které jsem si k němu za ta léta vytvořila.

S blogováním jsem začala před nějaký čtyřmi, možná i pěti roky právě na blog.cz. Zkoušela jsem sice i jiné domény, ale nakonec jsem se ustálila právě tady. Mám to tu ráda a asi vždycky budu mít. Mám to tu ráda i přes všechny ty věci, co mě neskutečně vytáčí. Každopádně asi je na čase jít dál.

Jak jsem řekla u blogspotu vidím řadu věcí, který mi blog poskytnout prostě nedokáže. Proto jsem se tedy rozhodla, že je na čase přejít dál. Nebudu začínat od znova - většinu podstatnějších článků jsem přesunula, najdete tam tedy všechny možné staré články a TAGy a podobně. Budu pokračovat dál, jakoby nic, pouze na jiné doméně.

Pořád sice trochu váhám a mám strach, že to přesunu, ale nakonec se zase vrátím sem. Kdo ví, každopádně vás prosím, abyste se mnou měli trpělivost, v tomhle jsem hrozná :D Ono kdybych si k věcem netvořila takové vztahy… Doufám, že mě kvůli tomu nikdo nezavrhne a budete blog navštěvovat i nadále a bude se vám snad líbit i více :')

http://Deny-el-Infian.blogspot.cz/

A je to tady, aneb konečně jsem se dočkala :3

8. června 2013 v 6:50 | Deny el Infian
10igok8_large_large_large

Začalo to... vlastně ani nevím čím. Né moc dlouho po zrušení svého bývalého blogu, jsem napsala mail Standovi s žádostí o uvolnění jedné blogové adresy. Přestože jsem očekávala, že nějakou dobu budu bez blogu, moc dlouho jsem to nevydržela.
Ze začátku i přes nadšení, které jsem zprvu z blogu pociťovala, byl blog poměrně zanedbáván. Nejednou jsem měla chuť blog zase zrušit a neudělala jsem to především kvůli tomu, že mi to bylo blbé, když už jsem kvůli té adrese otravovala i Standu nebo kdo, že to tyhle věci vyřizuje. A tak jsem se snažila dál.
Nakonec se to přeci jen nějak zázrakem jakžtakž rozjelo a z blogu se stalo to, co vidíte dneska.
Od chvíle, kdy to začalo, je to dneškem přesně rok.
Myslím, že celý blog se od jeho začátků dost změnil. Ze začátku to byl blog především o mé tvorbě, dnes se tu už objevují především takové pokusy o recnze knih.
Pro mě, je to číslo strašně důležité, nejen proto, že jsou to první narozeniny tohoto blogu, ale také proto, že poprvé se svým blogem ty narozeniny "slavím". Jsem z toho šťastná, mám pocit, že poprvé v životě, jsem u něčeho vydržela delší dobu, že jsem konečně skončila s tím častým stěhováním blogů, jako tomu u mě bylo dřív. A upřímně doufám, budu se snažit, že za rok, budu mít opět co slavit. Ač se mi to teď zdá příšerně nepravděpodobné, budu v to doufat.
Přijde mi, že to všechno hrozně rychle uteklo, že to ještě není rok, ač to datum tvrdí.
Hrozně moc děkuji všem, co na tenhle blog kdy zavítali a ještě více děkuji těm, kteří se na blog čas od času vrátí. Děkuju, děkuju, děkuju! Protože upřímně, asi by mě to moc nebavilo, kdyby si tenhle blog, nečetl vůbec nikdo.
Nakonec, díky mojí nehorázný lenosti, nemám nic moc na tenhle den připraveného, za což se omlouvám, bohužel nebyly nápady. Ale možná, možná, to za čas vynahradím nějakou soutěží, nejspíše o knihu.
Tak ještě jednou vám všem moc děkuju, jste úžasní :')

Update 0.4

27. března 2013 v 13:50 | Deny el Infian
Myslím, že nastal čas pro další update, alias souhrn toho co se událo na blogu.
Nový layout
Začnu tím, co je pro někoho, kdo sem čas od času zajde asi jasně patrné. Blog se opět převlékl. Autorkou kabátku je MAKY.OREL.
Mám pocit, že tenhle lay blog zase povznesl na takovou vyšší úroveň nebo jak to říct. Jednoduše je dokonalej a krásně to tu oživil.

Nový úvodky k příběhům
Příběhy Druhá šance a Dcera Smrti se dočkali nového úvodního obrázku. Neznamená to, ale, že ty co zde byly doteď se přestanou používat. Kdepak. Ty stále budou v menu a seznamu všech povídek. Nové jsou vlastně jen u kapitol příběhu.
Pro Princeznu mám novej obrázek taky, akorát si nejsem jistá, jestli ho použiju, protože ten mi přijde takovej... divnej :I
Edit: 29.3.17:23 - Denyska je magor a došla k názoru, že starý úvodky byly stejně lepší a tak na ty nový peče, takže vrací ty starý.

Přerovnány odkazy
Článek, obsahující odkazy na oblíbené blogy nebo blogy, kde jsem členem a pod., jsem přerovnala a blogy jsou teď přerovnané hezky podle abecedy. Jen doufám, že tam nikde nemám chybu... :DD

Nová povídka
Mám pár nápadů na povídky a přemýšlím, že bych jedno z toho zrealizovala a na blog by tedy přibyla nová povídka, ale tím si zatím nejsem moc jistá. Hned, jak budu vědět, dám vám vědět.
Mimochodem, názvy jsem nedávno dávala na Facebookovou stránku, můžete se na ně podívat,

Básniček přibývá
V rubrice básniček, je jich už 16. Ani nevím, jak se mi to povedlo, vzhledem k tomu, že mě nikdy nenapadlo, že bych je vážně psala, respektive jen takový pokusy o ně. Hold mě to začlo bavit no :DD

Rok se pomalu, ale jistě blíží
Už ani né 3 měsíce (pokud dobře počítám, že... :DDD) zbývají do narozenin blogu. Proč z toho furt dělám tak moc? Protože nikdy, jsem s blogem ten rok aktivně nedala, takže jestli se to s tímhle povede, a já věřím, že ano, tak to bude pro mě opravdu úspěch.
Už mám vymyšleno, co bych na ten den mohla udělat, ovšem asi by to chtělo tp už začít chystat, protože to bude na dlouho... :DD

Soutěž? Možná ;D
Přemýšlím, o tom, žeb bych uspořádala nějakou soutěž, ale tím si nejsem jistá. Ještě to nějak pomyslím.

Fotky a čmáranice
Mám pár nápadů na fotky, tak uvidíme, jestli nakonec něco vyfotím.
K těm mejm čmáranicím, možná taky něco přidám, záleží na tom, jak to bude vypadat dokončený že... :DDDD
A to už je očividně všechno. Mám pocit, že jsem toho chtěla napsat víc, ale nějak si už na nic nemůžu vzpomenout. No... o co, že si vzpomenu, až to zveřejním? :DDDD

Update 0.3

25. ledna 2013 v 23:40 | Deny el Infian
Tak jsem se k tomu konečně dokopala ^^" Budou tu sice věci, co sou dýl a nevim, na co všechno si vzpomenu, ale tak, aspoň něco ne... :D

Zůstávám na Blog.cz
V minumél článku, jsem psala, že přemýšlím o blogspotu, i když mě sebevíc láká, zůstanu tady. Tam se mi sice líbí, jak vypadá profesionálněji, zamilovala sem se do těch někerejch možností menu (například nejoblíbenější články) a do štítků :3 :D, ale tady si prostě můžu vzhled vyrobit sama, i když né tak pěknej a hlavně, ta komunita tu a celkově propagace blogu, mám pocit, že na blogu je mnohem větší šance, že se na můj blog někdo dostane než tam, já neříkám, že mi de hlavně o návštěvnost, ale tak přece jen, úplně ukradená mi není, že... :D

Povídky v menu
Jedna z podstatnějších věcí, řekla bych. V menu teď najdete hezky seznam kapitolovek i s přehledem o kapitolách. Plus tam jsou, respektive budou, vždy i 3 nejnovější jednorázovky, akorát že tam necu dávat pár měsíců stará jednorázovky, jako nejnovější. Hold budu muset etě něco napsat... :D

Projekt "Deny se ptá..." pozastaven
Nějak mě nenapadaly otázky, zapomínala jsem to zveřejňovat a tak, tudíž jsem se rozhodla se na to na čas vykašlat s tím, že to někdy, kdyžtak zase obnovím...

Nápady na dvě nové kapitolovky
Jep, mám nápady, dva. K jednomu příběhu už mám anotaci i obálku (tu můžete vidět na FB), ale vzhledem k jistejm věcem, mám pocit, že ji psát nemohu, né teď. Teď se vám neodvážím říct proč, vzledem k tomu, že tu anotaci pár lidí četlo a mohlo by si to špatně vyložit a o to nestojím, jednou vám to, ale snad prozradím a vzhledem k tomu, že se mi ten nápad přeci jen celkem líbil, jednou to snad napíšu.
A pak ještě jeden nápad, ke kterému mě tak nějak přivedl asi hlavně náš dějepis a jedna básnička od All. Nebo přesněji jedna věc, co má s oběma zmíněnými věcmi něco společnýho. Akorát si to ještě musím pořádně promyslet a vymyslet o co přesně půjde.

Kapitoly k rozepsaným povídkám
Díky, sesřičce jsem zase dostaa chuť psát, jenže nějak nevím co a nemůžu se k tomu dokopat. Ovšem myslím, že bych snad v nedaleké době mohla napsat další kapitolu k Dceři Smrti, u Druhý šance nějak nevím, ale snad mě něco napadne... Držte mi palce :D

Nový lay
Něco co snad není potřeba nijak zvlášť rozebírat, protože někdo kdo sem čas od času zajde si asi všimne, že se vzhled blogu zase změnil. Mě se ten lay hrozně líbí ^^

A co mlít dál už nevím, tak vám přeju hezkej zbytek dnešního dne a krásný zítřek :')

Co dál?

20. ledna 2013 v 12:12 | Deny el Infian
Z nějakého, mně samotné neznámého, důvodu mě hrozně začal lákat blogspot. Mě, kterou blogspot nikdy nebral a tvrdila, že jedině blog jí vyhovuje. Nevím jestli to je tím, jak tam teď plno lidí odchází nebo prostě zjišťuju, že neni tak blbej, jak se mi zdálo. V každym případě se mi tak nějak začíná líbit.
A proč o tom píšu? Protože uvažuju. Uvažuju o tom, že bych se tam přesthovala. Vím, že by to znamenalo, že bych zas začínala tak nějak odznova, přestožě bych tam některé staré články přesunula.
Mám pocit, že tady mě drží především to, že jsem s tímhle blogem chtěla něco dokázat. Chtěla jsem konečně oslavit s blogem první narozeniny, do kterých zbývá necelý půl rok nebo tak něco (já tyhle počty prostě nechápu T.T).
Jenže, kdybych se přesunula, zas bych měla ten čas odznova. Jo, je celkem legrační, že mi tak záleží na tom, jak dlouho tu jsem. Jenže já prostě jednou chci oslavit ten jeden pitomej rok T_T
Přemýšlím, že bych zkusila se na nějakou dobu přesunout na blogspot, ale zároveň to aspoň trochu vést i tady, abyh zjistila, kde mi to víc vyhovuje a zdali bych na blogspotu vůbec vydržela a tak.
Nejde tu o tu změnu vzhledu blogu a podobně. Uznávám, že přesto, jak jsem tvrdila, že si na tu novou stránku nezvyknu, zvykla jsem si. Ale to neznamená, že mi vyhovuje. Kdyby tam přidali ty články oblíbených blogerů a nejnovější komentáře, byla bych spokojená. Teď mám nejnovější blogy naházený na seznamu a komentáře mi choděj mailem. Vím, že mám komentáře v administaci, ale přeci jen, předtím to bylo jednoduší.
Tudíž teď nejspíš pudu na blogspot naházet nějaký věci odsud a dál se nechám překvapit.
Akorát jedna věc by mě zajímala: Navštěvovali byste můj blog i když by už nebyl na blogu?

A závěrem tedy adresa na blog na blogspotu, kdyby se někdo chtěl podívat.

http://deny-el-infian.blogspot.cz/

Rekonstrukce?

9. prosince 2012 v 17:36 | Deny
Jsou to asi dva bo tři měsíce (na tyhle počty seme ště blbější než na ty normální :'D) co zde proběhla taková rekonstrukce, spojená především s layoutem, menu, rozcestníky a tak, ovšem teď přemýšlím, že by blog podstoupil další, ovšem zas trochu jinak.
Chtěla bych přepsat úvodní článek, protože ten mi přijde vážně takovej retardovanej, potom možná i článek o mně.
Ovšem, nejspíš bych chtěla poupravit i zaměření samotného blogu. Doteď byl převážně o mojí tvorbě a mě tu poslední dobou už bylo jen minimálně, nebo mi to tak alespoň přijde... :'DD A to je to co bych chtěla alespoň trochu změnit. Nevím proč, ale chtěla bych to změnit. Chtěla bych tu být víc. Zatím nevím, jak to udělat, ale představa by byla. Teď jí jen zrealizovat.
Problém bude v tom, kdy bych to udělala. Teď nevím jestli bych to stihla (přece jen bych se ještě měla jít učit, páč mi hrozí, že mě ten debil zejtra vyzkouší ze zemáku a já to totálně a naprosto neumim) a v týdnu většinou není nálada a hlavně.... já to chci udělat hned teď a bojim se, aby mě to nepřešlo :'DD
Nom a tradičně by přišel i nový layout, na který se možná přeci jen vrhnu hned teď.
Ovšem, zatím nic neslibuji a nevím, jak to nakonec dopadne.

Update 0.2

25. listopadu 2012 v 12:56 | Deny
Aneb souhrn toho co se událo za posledních několik dní + co bude
Nový layout
Toho si asi všimnul každý, kdo tu není poprvé a není tedy moc potřeba to rozebírat.
Jeho autorkou je talentovaná MAKY.OREL, od které tu již jeden lay byl.
Předchozí layout tu byl necelé dva měsíce, původně jsem ho nechtěla měnit dokud mi neodpoví Dincie na žádost o jeden její lay, ale vzhledem k tomu, že Dincie nemusí mít v blízké dob čas šáhla jsem po tomto layoutu.

Nové kapitoly povídek
V posledních několika dnech jste mohli zaznamenat, že přibyly kapitoly ke každé z povídek (Dcera Smrti, Princezna, Druhá šance), tudíž pokud jste nějakou z nich nezaznamenali (typuju, ale že DŠ a Princeznu jste zaznamenat asi museli :D), můžete si ji přečíst.

Další kniha přečtena
Nedávno byl zveřejněn další článek, do zatím fungujícího, projektu Knihy v (školním) roce 2012/2013. Knihou byla Dušena existence, od blogerky NikyRoovy, pokud tedy o objednání této knížky uvažujete, můžete se podívat, článek naleznete zde.

Prodloužení soutěžě Strach ze sněhu
Vzhledem k tomu, že zatím nikdo nic neposlal jsem sama uvažovala o prodloužení termínu a objevil se i dotaz jestli by to nešlo prodloužit + i zmínka, že se to nestíhá a proto jsem se domluvila s Camillou a soutěž bude prodloužena. Pokud se tedy někdo hodlá účastnit, čas máte nově do 15. prosince, osobně myslím, že to je snad dost času.

Zmizela z menu položka reklama
Bylo to především proto, že už takhle mi přijde menu zbytečně dlouhé, navís už také nebyla moc aktualizovaná, není ovšem vyloučeno, že se vrátí.
Na druhou stranu mi je celkem líto, že už tak nepropaguji zajímavé projekty a soutěže a podobně, proto jsem se rozhodla, že odkazy budu dávat, alespoň na Facebook (kde si to ovšem asi nikdo nepřečte mnom :D). No a když už jsme u FB, pokud někdo FB máte, budu ráda pokud dáte like.

Nová rubrika - Svět blogu
V menu jste mohli zaznamenat novou rubriku nazvanou Svět blogu.
Netuším, jestli se tahle rubriky vůbec někdy využije, ale pokud ano, naleznete v ní články týkající se blogu jako takového a celé té blogové komunity. Pokud prostě objevím něco zajímavého co se toho týče nebo třeba zas bude nějaká ta kauza jako s Lotty, nejspíš se tam objeví nějaký článek :D

Nová rubrika - Pokusy o básničky
O čem rubrika je, je jasné asi na první pohled. Zatím v ní je jen jedna básnička, nebo spíš pokus o ni, jestli něco přibyde dál nevím, snad jo.
Ten první, teda spíš druhej, protože první zveřejněn na blogu nebyl, pokus o básničku po dlouhý době najdete tady.

Menší aktualizace článku o mně
K téhle aktualizaci mě dohnaly především vaše odpovědi na otázku z měsíce října, ale také jedna věta v článku, kde o sobě psala NikaRoovy. Nerada bych totiž, kdyby jste si mě vykládali úplně špatně.
V každém případě, není to celé přepsané, akorát tam přibyly nějaký věci.
Článek najdete tu.

Půl roku za mnou ^^
Tenhle měsíc, osmého, to bylo půl roku od založení blogu. Původně jsem chtěla napsat nějaký ten článek, ale nakonec jsem se rozhodla, že ne. Že se budu snažit a (pokud nebude ten konec světa) napíšu článek až to bude rok. Vím, že do roka je celkem dlouhá doba a že je možný, že to do té doby s blogem aktivně nedotáhnu, ale víte co? Já věřím, že to zládnu, já věřím, že s tímhle blogem to někam dotáhnu a nehodlám se ho jen tak vzdát. Nikdy jsem s blogem aktivně rok neoslavilo, ale tady to prostě chci dokázata. Mám pocit, že žádný blog mi takhle nepřirostl k srdci, že si tenhle blog pomalu začíná získávat i stálé čtenáře.
Mám za sebou 6 měsíců, za nedlouho 7 a na Toplistu se objevuje číslo 6000, což, když to vidělíme 6, máme průměrně 1000 lidí za měsíc, což je podle mě prostě úžasný ^^
Doufám, že mi tenhle názor vydrží ještě hooodně dlouho a doufám, že blog bude čím další lepší.
Moc děkuju všem co blog navštěvují, protože bez vás by to nešlo :D

A na co se můžete tešit?
Otázku na měsíc prosinec a zveřejnění odpovědi z měsíce listopadu, které ještě stále můžete posílat tady.
V prosinci očekávejte další kapitolu Princezny.
Také Dcera Smrti by mohla v blízké době přibýt, akorát najít čas a dokopat se k tomu psát.
Co se týká Druhé šance, přiznám se, že nevím, kdy přibyde, nějak nemám nápady.
Ovšem mám nápad na jednorázovku, teď se akorát dostat k tomu, abych ji napsala.
Jakmile dočtu aktuálně rozečtenou knížku (jsem na 76. straně z 219) určitě se objeví v rubrice Knihy v (školním) roce 2012/2013.
Možná, že se rozhodnu zveřejnit i nějakej další pokus o to něco nakreslit.
Plánuju také tvořit asi dva laye, které sem poté určitě hodím.
Všechno ostatní je nejspíš jen ve hvězdách.

Update 0.1

4. listopadu 2012 v 21:05 | Deny
Rozhodla jsem se, že na blogu budu muset opět upravit pár drobností a přináším vám menší info.

Ruším Affs
Poslední dobou nějak nestíhám číst nové články. Né, že by nebyl čas, ale prostě se mi nějak nechce. Nevím proč a určitě za to nemůže to, že by mě vaše blogy nezajímali. Opět jsem tu měla pár dní otevřenej článek, abych si ho nezapoměla přečíst a stále jsem tak neučinila. A prostě mám pocit, že ty články od Affs číst opravdu musím a mám pak trochu výčitky, když vidim aktivitu třeba lilliinky u mě na blogu a když pak vidím svojí na jejím blogu a to, že nejsem schopná si přečíst jeden článek, stejně tak je to i u All. Proto jsem se tak prostě rozhodla.
Neznamená to, že vaše blogy přestanu navštěvovat, to v žádném případě, v oblíbených si vás nechám i nadále, protože všechny ty blogy mám moc ráda, akorát, že přestanu mít takový pocit, že prostě musim vás navštívit a tak. Snad mě chápete.
A taky, ty žádosti o Affs taky pořád nejsem schopná vyřídit. Takže asi tak.

Blog má nyní místo skupiny na FB stránku
Došla jsem k názoru, že ta stránka je přeci jen taková sympatičtější.
Navíc, jestli se o tomhle blogu dozví někdo z rl, tak to hold budu muset nějak přežít, mnom :D
V každym případě myslím, že tahle změna pro vás asi není nijak podstatná, ledaže, byste chtěli stránku lajknout ;D
Stránku naleznete zde.
Btw. Ten profilovej obrázek budu muset vytvořit nějakej jinej :D

Chce to nový layout
Mám pocit, že by se nový lay už celkem hodil. Bohužel jsem pořád nenašla žádný, jaký by se mi opravdu líbil a seděl mi pro tenhle blog. Nevím čím to je. Objednala bych si lay, ale já prostě netuším s čím, to akorát když na nějaký narazím. Prostě nemám ani ponětí, jaký bych sem chtěla. Napadlo mě, že bych zkusila udělat něco, jako byl ten podzimní co jsem dala free, ale nejsem si jistá.
Kdyby měl někdo nějaký typ na blog, kde jsou free laye, byla bych ráda, kdyby mi zanechal v komentářích odkaz.
Prohlížela jsem laye Ciri, Gormal a Dincie a pořád nevím. I když teď jsem si vzpoměla na jeden lay od Dincie, no uvidíme...

Deníčkovské články budou nejspíš jen velmi vyjímečně
Nebudu vysvětlovat proč, myslím, že to je má věc. Ovšem neznamená to, že se sem někdy nepřidám co jsem třeba kdy dělala, takové to kratší a né moc podrobné vylévání pocitů nebo nějaký doplněk do článku, vystihující mou náladu. To v žádném případě.

Jaké články můžete očekávat v blízké době?
Zjistila jsem, že mám zas nějakou krizi co se týče psaní. Mám nápad, ale nenapadají mě slova, co ta postava udělá. Jne hrubý náčrt. Na FB jsem sice psala, že chci zase obnovit 30 Day Writing Challenge, ale jak jsem otevřela Word, napsala jedno slovo a nevěděla co dál. Nic mě nenapadalo. Takže tím chci říct, že povídky zatím ne. Akorát ještě tenhel měsíc snad přibyde druhá kapitola Princezny, na téma "Naděje dnes neumírá". Musím říct, že tohle téma my trochu kazí ty nápady co mě k povídce napadly, ale s tím jsem počítala.
Grafika, huh. Co se té týče, nevím. Obvykle ji začnu tvořit, protože se mi chce, něco mě napadne, potřebuju někam vyjádřit pocity (doplňky do článků) a tak. Tudíž ta by snad přibýt mohla.
Další knihu do projektu Knihy v (školním) roce 2012/2013 co nejdřív přidám další knížku. Už mám přečtenou několik dní, ale nejsem schopná to napsat. (Áno, jsem úžasná :P)
Přemýšlím o dalším příspěvku do rubriky Rozhovory, bohužel zatím nevím s kuým rozhovor provést, né úplně.
Za posledních pár dní se mi sešly taky nějaký ty fotky, ale mám pocit, že nejsou mco dobrý. Ale od mího foťáku (a nebo mobilu, kterým jsem fotila včera, protože foťák jsem zapoměla doma) prostě nemůžu čekat zázraky, ale přeci jen je sem možná někdy hodím.
Poslední dobou jsem se nějak dala na kreslení, ale nějak se mi sem nechce nic dávat, protože mi to prostě nejde a neni to dobrý, na to abych to sem dala. Netušim proč, ale mám nějakou úchylku na oči, takže ty kreslím asi nejvíc a furt dokola a stejně pořád kurnim řasy. Takže o tom ještě zauvažuji.

Update
Tohle je taková novinka, čas od času budu nejspíš přidávat takovéhle menší update, jako je například toto, kde najdete takovýhle seznam všeho co se děje. Vím, že název Update možná není nejvýstižnější, ale nevěděla jsem jak jinak to nazvat.

No a to bude pro dnešek vše. Pokud jste to vážně přečetli a neusnuli (nebo rovnou neumřeli) tak vám gratuluju, máte nejspíš vážně výdrž :D
Já teď půjde oznámit Affskům, že Affs ruším a pak hezky pryč z Netbooku.
Mějte se zatím pěkně a předem dobrou noc.

Modrá x Růžová, aneb nový layout?

26. října 2012 v 12:00 | Deny
Tak jsem se rozhodla, že blogu upatlám novej lay.
Ten styl, který tu je teď se mi líbil, takže jsem chtěla zas podobnej. Původně jsem chtěla modrej, ale jak jsem ho dodělala, došla jsem k názoru, že zkusím udělat ještě jednu verzi - růžovou. Musí říct, že ta se mi líbí o něco víc. Ale ráda bych znala váš názor.
Tudíž se ptám, jste spíš pro modrou, růžovou verzi nebo by ste nechali tenhle? Děkuju za názory.
Po kliknutí na lay se zobrazí v plné velikosti C:

Reklama - nová položka v menu

30. září 2012 v 14:50 | Deny

Reklama u mě na blogu? Proč ne!

 
 

Reklama