Grafika - Layouty

Layout 0.5 ~ Blue

26. srpna 2013 v 8:52 | Deny el Infian
Přináším vám další layout.
Jedná se o takové jednoduché malé modré cosi. A je to volné, takže kdyby o to náhodou měl někdo zájem, nechť si napíše :)
Jo a ty popisky v horním menu by šli určitě upravit :)
Ať se líbí :)

Jinak konečně mám doma celou sérii Křídel, tak o ní v blízké době snad taky napíšu. Pak chystám ještě jeden článek a začínám uvažovat o třetím, takže snad tu zas přibyde něco pořádného :)
A také pomalu začínám uvažovat o novém kabátku pro tenhle blog, zatím nevím jestli bych si ho někde objednala, našla nějakej free nebo upatlala vlastní či tu ještě nechala tenhle, protože se mi prostě líbí... Kdybyste měli typ na někoho kdo dělá pěkné laye, ať už volné nebo na objednákvku hoďte mi na něj link, moc ráda se podívám zas na práce nějakých jiných lidí, než těch, které už znám :)

Layout pro Hvezdny-snilek.blog.cz

19. srpna 2013 v 22:46 | Deny el Infian
Po dlouhé době můžu konečně hrdě oznámit, že jsem zase spáchala něco pořádného ve Photoshopu.
Jedná se o layout pro Laivinë a její blog.
Patlala jsem se s tím celkem dlouho a přesto to tak moc nevypadá. Nemůžu říct, že se mi výsledek nelíbí, ale ani, že se mi líbí. Prostě na mě působí tak nezajímavě, nudně, že mu něco chybí, něco co by ho dělalo zajímavějším. Bohužel nevím co a tak se musím smířit s tím, že víc už s tím nezmůžu.
Doufám tedy, že se vám, a především Lai, alespoň trochu líbí :)

Layout 0.4 ~ Loutka

31. prosince 2012 v 23:59 | Deny el Infian
Rok 2012 končí a já ho musím nějak zakončit. A vzhledem k tomu, že mě to napadlo až teď, tak nestihnu napsat článek a proto rokm 2012 završím jedním jednoduším layem.
Místo citátu se dá dát nějaký jiný text.
Pokud o něj někdo bude mít zájem nechť se ozve.
A to bude vše, příště se uvidíme až příští rok.
Takže užíte si poslední minuty 2012 a krásný rok 2013.

Layout pro A-ll.blog.cz

29. prosince 2012 v 9:46 | Deny el Infian
Včera jsem se konečně dokopala k tomu, abych koukla a našla ty obrázky, na layout co jsem All slíbila. Že to, ale trvalo, že... :'D (Njn, stejně, jako nejsem schopná ohodnotit ty povídky co přišli do soutěže Strach ze sněhu... Pajdon :/)
V každym případě jsem se na to včera vrhla a dneska jsem ještě dodělala nějaká avatary, ikonky, plus jsem přidělala ještě ten doplněk do článku :D A ještě s All musím dořešit ty popisky, páč včera jsem se k nimm už nedostala //Hele za to sem nemohla, za to mohla Nika a ty další osoby (a tužka ;D)... :'DD// a teď jsem koukala, že si asi nějaký udělala sama nebo tak něco, tak nevím jestli je teda ještě bude chtít :D


Bonusy:
Doplněk do článku

Avatary

Ikonky

Layout pro SparkMinton-School.blog.cz

28. října 2012 v 15:55 | Deny
Yum mě požádala o lay pro její RPG hru a já jí ho hned včera upatlala.
Nevím co víc psát, asi jen to, že jsem celkem spokojená.

Layout 0.3 ~ Autmn is here!

26. října 2012 v 15:40 | Deny
Ták, nějak mě zas začli bavit laye a tak vám přináším cca hodinovou práci na téma podzim ^^.
Musím říct, že s layem jsem spokojená. Ovšem, jako obrovský úspěch, považuji především tom, že se mi ho povedlo nastavit, tak aby seděl.
Tentokrát k němu mám i doplňky a to: 2x ikonka, 4x avatar, 1x oddělovač. Ovšem nic z toho, není volně k použití, tedy: použít můžete pouze s layoutem!
Pokud by o něj někdo měl zájem (cha! to tak :D), ať se mi ozve do komentářů nebo rovnou na mail (viz. menu) a domluvíme se.


Bonusy:

Layout 0.2 ~ Love stories

29. září 2012 v 19:06 | Deny

Náhodou jsem prohledávala složku s layoutama a našla jsem jeden layout, na který jsem už zapoměla. Ovšem myslím, že není úplně nejhorší a rovnou ho sem tedy dávám. Najdete na něm ještě adresu na můj starý blog.
Pochybuju, že o něj někdo bude mít zájem, ale kdyby se někdo takový našel, ať se mi ozve do komentářů nebo na mail, či fb a nebo třeba skype a domluvíme se.
Mám pocit, že jsem ho kdysi dělala pro jednu holčinu, ale nakonec ho nechtěla nebo tak něco C:

Layout pro Akční blog

21. září 2012 v 20:45 | Deny
Tákže, na Akčním blogu jsem četla, že se hledá někdo kdo udělá vzhled pro blog. No a co musela udělat Denyska? :D Áno, musela něco upatlat.
Zhruba hodinová práce, ač se to nezdá a lay je dost jednoduchý.
Ovšem já sem spokojená :3
Mnom, teď už jen záleží na tom, jestli se bude líbit i Gabriel Dantes Decay, tedy adminovi AB a bude o něho mít zájem. I když popravdě o tom celkem pochybuji, ale co.
Jinak, pro plné zobrazení layoutu klikněte na Ikonku a nebo náhled.

Layout pro Kaiooga.blog.cz

25. srpna 2012 v 21:45 | Deny
Tenhle lay jsem dělala těsně než sem vodjela na chatrč.
Je pro Kaiooga.blog.cz, blog kamaráda nebo kamarádů, dyž započítáme Pudla, ne to neřeště :'DD
Nom, musim uznat, že na blogu už tak pěkně nevypadá :/ xD

Layou 0.1 ~ France (Nenastavitelný >.<)

15. srpna 2012 v 11:00 | Deny
Takže s tímhle layem jsem se včera patlala asi tři čtvrtě hodiny nebo hodinu (?). Každopádně, když jsem ho dodělala, uložila a pak si ho eště prohlížela, tak co mi došlo? Jo, že to nenastavim tak aby mi to sedělo, že -_-" Teda přesněji, tak aby na sebe ty proužky v menu a pod záhlavím navazovali.
Ale tak aspoň konečně umim prolínání obrázků i v PS a ne jen v PF :D
Každopádně ho sem dávám alespoň na ukázku, že jsem taky zas něco upatlala :D (jo a ještě předtim sem dělala lay kamarádovi, ale ten sem hodim až budu vědět, že ho nebudu muset nějak předělat :D).
No a tady tedy je.


 
 

Reklama