Grafika - Doplňky

Doplněk ke článku 0.6 ~ Veselé Vánoce

24. prosince 2012 v 0:01 | Deny el Infian
Vánoce jsou tady a mám pocit, že velká část blogerů se o nich už alespoň jednou zmínila, všude se plánujou různý věci a jen já na ně kašlu ^^" Původně jsem chtěla psát povídku, ale mám nějakou krizi a prostě to nenapíšu, ani povídku do PPP jsem nenapsala, ale o tom někdy jindy. Nom, ale abych tedy nevypadala úplně pitomě, že na Vánoce kašlu, mám tu pro vás taky jeden menší "dárek". Jedná se o doplněk do článku (pšekvapení! :D). Okey, uznávám, že tyhle věci mívám většinou hotový za pár minut, ale tak, snad se aspoň snaha něco vám "nadělit" cení... :D
No, nebudu to okecávat. Doufám, že se doplněk líbí a pokud ho někdo využije budu moc láda ^^
Přeji vám teda krásné prožití vánočních svátků a bohatýho Ježíška CCC:

Doplněk ke článku 0.5~ I want back to my babyhood

1. listopadu 2012 v 21:08 | Deny
Nemám chuť ani náladu to nějak okecávat (haha, vím, že je to u mě, která vždycky půl hodiny mele o něčem jinym, nezvyk).
Jedná se o jednoduchou párminutovou práci.

Prezentace na Howrse

13. října 2012 v 18:43 | Deny
Hoj ^.^
Delší dobu jsem nic nepřidala, proto jse se rozhodla, že sem dám prezentace na Howrse, které jsem dodělala před malou chvílí.
První mi zabrala minimálně hodinu a půl, druhá už je taková rychlejší. Oboje je také jednodcuhé.


Kliknutím na jednu z prezentací se dostanete na příslušnou stránku na Howrse.

Doplněk ke článku 0.4 ~ Bye

18. září 2012 v 19:12 | Deny
Nevěděla jsem jak to pojmenovat, tak si toho nevšímejte...
Původně jsem chtěla ještě něco napsat, ale kašlu na to. K čemu? Stejně to asi nikoho nezajímá.
Snad se bude líbit...

Love is for everyone

28. srpna 2012 v 15:59 | Deny
Myslim, že každýmu dojde jak to myslim.
Jesi se vám to nelíbí, tak vás zklamu: mě je to ukradený.

Popisky 0.2 ~ Blog

26. srpna 2012 v 13:28 | Deny
Huh, Yume chtěla jeden nápisek na blog, tak aby ladil ke všem možnejm layoutům. No a jelikož já jsem takovej šíleně štedrej člověl ( :DD ) tak jsem udělala hned 4 verze v 8 barvách :D Takže 32 popisků :D Každopdádně jsme se dohodli, že je sem dám i free, abyste je kdyžtak mohli použít i vy ^^.
Mno, doufám, že se budou líbit :')

(Více v celém článku)

Doplněk ke článku 0.2 ~ Freedom

24. srpna 2012 v 18:36 | Deny
Tak, přináším vám další doplněk do článku. Tentokrát na téma Freedom. Newim proč, ale nějak mě to téma napadlo. Takej protiklad k tomu minulýmu :D
Mě to hold začlo nějak bavit no. Ale stejna, mě hrozěn fascinuje, jak stačí pár obyčejnejch obrázků propojit v jeden a nejsou ani nijak extra potřeba nějaký další efekty (ovšem hoděj se :D) a může být hotovo.
Nom, tak snad se bude líbit.

Doplněk ke článku 0.1 ~ I Miss You, I Need You

24. srpna 2012 v 11:09 | Deny
Tohe vzniklo dneska dopoledne. Někdy mezi osmou a devátou. Asi.
Osobně se mi to celkem líbí. Je to jednoduchý, ale myslim, že to právě tak trochu vystihuje mojí náladu. Nebo spíš náladu v tu dobu kdy jsem to tvořila a, no, taky včera večer. Heh. Mno, teď už se mám líp, alelůja ^^ Myslim, že mi to tvoření trochu pomohlo :D Každopádně je to tak trochu vylejvání srdce mno. Hem, ale tyhle kecy vás nezajímaj co? Takže už s tim kecánim končim ^^"


Popisky 0.1~ Diary

14. srpna 2012 v 8:00 | Deny
Tyhle popisky mám v Ntbku už delší dobu, akorát, když jsem je chtěla rozřezat, měla jsem s tím problémy a pak jsem se k tomu jaksi nemohla dokopat. Každopádně už jsou rozřezané a já vám je sem mohu dát.
Doufám, že se budou líbit.

Signatura do VGS - Cher Lloyd

5. července 2012 v 13:31 | Deny
Tak se po dlouhý době ozývám.
Vím, že jsem řekla, že to tu plánuju rozjet, jenže prostě psolední dobou mě blogování tolik nebere, prostě už to neni to co dřív. Taky plánuju, že se zkusím vrátit k Pokemoní RPG, což by čas na tanhle blog asi taky trochu sebralo...
No, každopádně teď k témátu. Do VGS u Lucy* jsem měla za úkol udělat signaturu. No, nejsem si tak úplně jistá, že to co jsem udělala je signatura, ale budu se modlit ať je. Dala jsem si s ní celkem práci, tak snad se bude aspoň trochu líbit.
 
 

Reklama
Reklama