Dcera Smrti

Dcera Smrti - Kapitola pátá

22. dubna 2013 v 21:02 | Deny el Infian
Další kapitola je tu. Předem se moc a moc omlouvám za chyby a nějaký nesmyslný věty, pokud tam jsou. Mám pocit, že tahle kapitola bude slabší.
Upřímě, jsem hodl totálně blbá a už teď se děsím pokračování, inu, přinejhorším, pokud už opravdu nebudu tušit co dál, je tu jedna možnost, kterou můžu použít. Aneb, kamarádka mi kdysi daa úžasnou radu.
Přeju vám příjemné čtení.

Kapitola pátá

Dcera Smrti - Kapitola čtvrtá

30. března 2013 v 11:59 | Deny el Infian
Zjistila jsem dvě věci:
1) Že ten pocit, když je naprostý ticho a jedinej zvuk, kterej slyšim je mlácení do klávesnice a to jediný na co myslim je to co píšu, je úžasnej.
2) A že, když chci psát tak je vážně nejlepší vypnout všechno kromě Skypu, protože toho napíšu nejvíc a nejlíp se do toho vžiju :3
Přeji příjemné čtení ^^

Kapitola čtvrtá

Dcera Smrti - Kapitola třetí

27. února 2013 v 21:28 | Deny el Infian
Přináším třetí kapitolu. Dneska jsem chtěla psát čtvrtou, ale nějak mi to nejde a mám pocit, že mi to hned tak nepůjde....
No to je fuk, tahle kapitola je konečně delší, tak si ji užijte...

Kapitola třetí

Věnováno Toni, protože bez ní by nebyl popis šatů...

Dcera Smrti - Kapitola druhá

20. února 2013 v 21:40 | Deny el Infian
Cháá! Opět po pár měsících nová kapitola. Hrozně ráda bych řekla, žze vám vynahradí to čekání na ni, ale nemůžu. Protože je, ostatně jako vždycky, šeredně krátká... Opravdu mě to mrzí, ale delší to nešlo. Snad další kapitola by se mi mohla povést delší... Inu, uvidíme.
Jinak, ještě bych vás hrozně ráda poprosila, zdali byste si toto přečetli, případně ještě nějaký článek z té rubriky pokud ste nečetli a zahlasovali v anketě u výše zmíněného článku, je to pro mě celkem důležitý a budu vám za hlas moc vděčná.
A teď už zmlknu a popřeju vám příjemné čtení, toho mála co vám sem dávám...

Kapitola druhá

Věnováno lillince, protože mám pocit, že kdyby se jednou (ono už to je dýýl :D) na Dceru Smrti nezeptala tak bych na to ještě dýl kašlala... :D

Dcera Smrti - Kapitola první

15. listopadu 2012 v 18:21 | Deny
Konečně! To je asi to nejvýstižnější co mohu říct :D Ale vážně. Od prologu uběhlo více než měsíc a první kapitola pořád nikde. No, tak snad tu dobu omluvíte. Ráda bych řekla, že vám kapitola čekání snad vynahradí, ale bohužel nemůžu. Má něco kolem 1 a půl A4 (nakonec je to trochu delší než jsem psala na fb) a není nijak extra. Popravdě se musím přiznat, že jsem vážně netušila co se bude dít a snažila se něco vymyslet. Mám pocit, že nakonec je to takové rychlé, uspěchané, ale já netušila, jak to více rozepsat...
Na facebooku jst již mohli vidět menší ukázku + drobné info.
Tím bych tedy chtěla požádat, pokud máte facebook, byla opravdu moc ráda, kdyby jste stránku 'lajkli'. Kdyžtak moc děkuji.
No a teď přeji už jen příjemné čtení.

Kapitola první

Dcera Smrti - Prolog

7. října 2012 v 17:39 | Deny

Prolog

DS: Postavy

7. října 2012 v 1:07 | Deny

POSTAVY

Dcera Smrti

6. října 2012 v 23:18 | Deny
Název: Dcera Smrti
Stav: Rozepsáno
Anotace:
Píše se rok 2013 od doby, kdy byl svět naplněn magií uplynulo několik tisíc let. Lidé pomalu zapomněli na magii a na to, že dřív nebývali všichni jen obyčejnými lidmi, ale i magickými bytostmi, jako mocnými mágy, krvelačnými upíry, strašidelnými vlkodlaky a dalšími. Všechny historické události, které byly s magií úzce spjaty si vykládají po svém a samotnou existenci magie neberou vážně. Zapomněli dokonce i na samotnou Smrt, bytost jenž je ztělesněním smrti a udržuje rovnováhu.
Právě to mělo na Smrt velký důsledek a ona pomalu, ale jistě začala ztrácet svou moc, což znamenalo velký problém, zmizením Smrti by zmizela veškerá rovnováha a proto se učinilo rozhodnutí.
Narodí se dívka, která nebude jako ostatní. Ona bude věřit v magii, pamatovat na ni a dokáže ji ovládat, ona bude Dcerou Smrti. Jejím úkolem bude probudit v lidech víru. Jakýmkoliv způsobem i kdyby měla jít přes mrtvoly.
Aby mohla normálně vyrůstat, bylo také řečeno, že vše se dozví v den svých sedmnáctých narozenin. V ten den se jí vše vybaví, na vše si vzpomene a pochopí a bude nucena vydat se vstříc svému osudu…
 
 

Reklama