Co se jinam nevešlo

Ach... Že by... konec? :I

6. června 2013 v 21:37 | Deny el Infian
Psaní pro mě vždycky znamenalo hodně. A pořád znamená, to bezesporu. Věřte, že to co teď řeknu, se mi doopravdy neříká lehce, ale mám pocit, že jinak už to nejde.
Fascinovalo mě, a pořád fascinuje, to jak lze písmeny skládat slova, které tvoří věty, jež skládají texty. Texty, kterými je možné lidi rozesmát i rozplakat. Texty, které dokáží hrozně moc. Jak pro ty, co je píší, tak pro ty, co je čtou.
Nejednou to bylo právě psaní, co mi zvedlo náladu, co mi pomohlo. Bavilo mě to a baví mě to. Chci psát, ale nemám na to. Vždycky jsem se snažila, doufala, ale už prostě vidím, že na to nemám. Okay, možná dokážu občas vymyslet, o čem by povídka mohla být, ale když jde o děj, postavy, nevymyslím to, né pořádně a originálně.
A proč to píšu? Protože mám pocit, že nemá cenu zbytečně psát. Minimálně ty kapitolovky. Občas možná napíšu jednorázovku, ale to bude nejspíš tak všechno. A samozřejmě ještě ty pokusy o básničky.
Možná, kéž by, si tohle za čas přečtu a budu se smát, protože se ukáže, že to je jen jedna velká krize, ale pochybuju o tom. Tohle už nebude krize, tohle bude opravdu konec... :')

10.000! ♥

21. dubna 2013 v 22:40 | Deny el Infian
Awwww :33
Původně jsem dneska nic přidávat nechtěla, ale když jsem se včer podívala na blog a uviděla to číslo na Toplistu... Musela jsem.
10014.
Krásný číslo, jen mě trochu mrzí, že jsem neviděla přesně těch 10000, ale tak co nadělám C:
Někdo možná řekne, že to je jen číslo na Toplistu, ale nádherný číslo (i když uznávám, že 69000 by bylo lepší... ;DDD). Když tak přemýšlím, nevzpomínám si, že bych ho někdy s jakýmkoliv blogem překročila, natož s blogem tohohle typu.
S tímhle blogem hold tak nějak slavím úspěchy... :')
Už jen necelé dva měsíce a bude tu další, pro mě obrovitánsky významný den. První narozeniny blogu. Něco, co jsem ještě nikdy s žádným blogem neoslavila.
Vím, že pro někoho to je asi nic, ale pro mě je to hodně, mě to dokáže udělat radost :')
Ale dost kecání.
Prostě hrozně moc děkuju všem lidem, kteří maj an tom čísle sebemenší podíl ^^ Děkuju moc CCC:

O co přišel svět, aneb "V pasti"

6. února 2013 v 20:23 | Deny el Infian
Pamatuje někdo, jak jsem se zmiňovala, že jsem chtěla psát novou povídku? A jak jsem, ale říkala, že ji nakonec psát nemůžu? Minimálně teď ne? A možná někdo i tu obálku na FB?
Pokud ano, tak to pro vás neni nic extra nového, pokud ne... tak se o tom právě dozvídáte ;)
Ovšem, nikdo, až na pár lidí nečetl anotaci. A tak vám ji sem dám i s obálkou, respektivem návrhem na ni, která ovšem pro lidi co ji viděli na FB, není novinkou.
Huh, jak teď pročítám tu anotaci vážně mě začíná mrzet, že to nenapíšu... :// :D

Nepřehledná slátanina PROTESTUJI

21. prosince 2012 v 18:20 | Deny el Infian
http://jyxo.info/uploads/37/3703ce7f2cd26c5cba910bc91e8104b9a6c8bffa.png
Myslím, že všichni co blog.cz alespoň párkrát navštívili si všimi změny stránky.
Upřímě, těšila jsem se na ni, ovšem teď vidím, že to totálně dojebali -.-"
Přežiju to, že je stránka příšerně široká a lidé co mají malé obrazovky si musí posunovat stránku aj do strany, nebo si jí zmenšit. Ale ten zbytek...
Chybí mi tam co napsali oblíbní blogeři, upřímě jsem si na to tak zvykla, že si neumím představit, že zas budu všechny blogy kontrlovat, jestli něco nepřidali. Stejně tak komengtáře, ano, mám je i v administraci, ale na hlavní stránce jsem je prostě měla přehlednější -.-"
A osobně nechápu, proč sem dávaj něco, co ještě není kompletně funkční, to je dle mého názoru naprostá kravina.
A box "VÁŠ BLOG" vypadá dle mého názoru naprosto příšerně.
Pod těmi tématy blogů, je zas kilometr volnýho místa, kam se klidně mohlo něco dát. Minimálně "NOVINKY NA BLOG.CZ" by se dali posunout výš..
Zfunkčněte to, přidejte ty věci co mi chybí, upravte to menu a budu celkem spokojená.
Je mi jedno jestli mi teď řeknete, že jsem nevděčná nebo si prostě neumím zvyknout na změny, ale že to se spraví. Jenže já si na tohle nezvyknu, nelíbí se mi to a je to prostě naprosto zkurvený. Tečka.
Okej, dali si s tím nejspíš práci, ale nedomysleli to. Po grafický stránce to fajn je to jo, ale to je asi tak jediný.
Neříkám, že se mi tam nic nelíbí. Třeba "Blog dne" nebo ty články nahoře jsou dobrý, ale to je prostě s tou grafikou fakt jediný.
Tudíž můj závěr: Buď tohle upravte a nebo tam hoďte zase starej blog nebo, podle toho co jsem četla, o plno dobrých blogerů můžete přijít.

Btw. Pokud taky nesouhlasíte s novým vzhledem, umístěte si na blog ikonku, jako já. Nevím, kdo jí vytvořil, ale já sama jí mám od NikyRoovy.

Úplně bezsmyslnej článek ;*

8. prosince 2012 v 22:57 | Deny
Nevím, jak začít, ani kde, nejsem si jistá co sem chci psát.
Infian, jedno slovo, které asi nikomu nic neřekene, ale to chci změnit. Není to tak dlouho, měsíc dva zpátky, co jsem zakládala nový blog. Blog o kterém jsem se nikomu nezmínila, blog založený z potřeby se vypsat ze všeho v mim životě, kde nehrozí, že by si to přečetl někdo, kdo by neměl, mohla jsem zvolit deníček, ale to by mi nepomohlo, já potřebovala alespoň pocit, že to nepíšu jen na nějakej kus papíru, ale že si to třeba někldo přečte, vím, že to je kravina, ale co se mnou naděláte. Ale proč o tom mluvím? Potřebovala jsem přezdívku, něco originálního, co by se mi líbilo a tak přišla Infian. Vzniklo to z dvou latinských slov, když jsem studovala google překladač, popravdě, už si nepamatuju, jaká slova to byla, ale myslím, že to není podstatné. Jenže proč to tu zmiňuju? Ten blog už neni, ale ta přezdívka se mi líbí pořád. A chtěla bych jí začít používat, ale tak, aby bylo jasný, že to jsem já. Na druhou stranu, sem už Deny patří a nechci se jí vzdát a ani to neplánuju, jenže bych tyhle dvě přezdívky, chtěla nějak pospojit, aby to byla jedna delší přezdívka. Zatím ovšem netuším jak... :'DD Nechci z toho udělat jedno slovo, ale prostě dát ty slova nějak hefky k sobě, něco doplnit a hotovo. Tudíž jestli má někdo nápad, nechť se ozve.
S novou přezdívkou, jsem se rozhodla i otestovat Tumblr a přiznávám, že ač se v tom trochu nevyznám, líbí se mi to. Né, že bych tam chtěla rovnou stěhovat blog, to nikdy, ale myslím, že ho začnu taky používat. Nejspíš tam budou kratší výlevy mých pocitů, nálad, které z nějakého důvodu nechci dávat sem. Zatím si nejsem jsitá, zdali sem mám dávat odkaz nebo ne, ovšem pokud o něj má někdo zájem, nechť se ozve někam an fb, skype, mail, komentář nebo já newim co a já mu ten odkaz nejspíš pošlu :D
A to bude asi vše, co se tohohle bezvýznamnýh článku týče.
Vlastně ne. Ještě jsem chtěla zmínit pár věcí.
Za prvé můj Ask, pokud máte nějakej dotaz (a i když nemáte :'D), můžete ho využít :'D ALe předem říkám, neručím za normalitu odpovědí... :'DD
No a samozřejmě musím zmínit FB blogu, že jo, odkaz je tady, pokud máte blog rádi, byla bych moc vděčná za like. Když už jsem u FB, jenom bych chtěla poznamenat, že mám novej a kdyby si mě chtěl někdo přidat, nechť přidává tento profil, ale nejdřív se mi nejlíp ještě ozvěte, ať vás nezapomenu potvrdit :D.
Nevynechám ani Twitter, by mu to chudáčkovi mohlo bejt líto a já si ho začínám celkem oblibovat :D Najdete mě zde, budu ráda za follow a většinou followuju zpět ^^
Eh a to je, už konečně, snad vše. Ten článek je takovej o ničem a úplnej nesmysl (ale s TT nemá nic společnýho ;)), ale to je fuk :D Já sem totiž taky taková o ničem a úplnej nesmysl :D

Loučí se s vámi Deny/Infian, co ještě netuší, jak používat obě tyhle přezdívky, jako jeden podpis :D

87 faktů o Denysce

25. října 2012 v 20:32 | Deny
Tak i já se po vzoru NikyRoovy, All a DeeDee přidala k tomuhle dotazníku :D Nakonec jsem toho vyplnila víc, než jsem si sama myslela, že vyplním :'D
Kdyby měl ještě někdo nějakej dotaz, může se dozeptat :D
Jinak, v rozpesanejch mám i ten dotazník prázdnej, jak jsem pracně vymazávala všechny odpovědi po All, od který jsem to čórla ( :D), aby mě nerozptylovali, až budu odpovádat, takže kdyby někdo měl zájem, stačí napsat a pošlu mu to někam na mail, bo tak někam :D

Hodnocení mého blogu od Peťuli**

8. října 2012 v 20:55 | Deny
Ták, Peťula** mi ohodnotila blog a tak vám to sem dávám ^^
Je nádherný a mám z něj velkou radost C:

Denysce hráblo a... MÁ NÁPAD 8D

8. října 2012 v 20:45 | Deny
Em, takže //twl, nesnášim dyž newim jak začít článek >.<// dneska jsem tak náhodou zapřemýšlela nad Internet Magazinem a celkově internetovými časopisy. Na zmíněném blogu to bohužel pokulhává s aktivitou adminkem ( včteně mou mno :/) //tím samozřejmě na nic nenarážím a nechci nikoho urazit btw! pokud se tak stalo, tak se moc omlouvám//.
A já tak dostala nápad: Založit nový internetový časopis, ale jakože bych se vážně snažila dostat ho co nejvíc na úroveň. Jakože né, že bych IM zavrhla a tak, ale přeci jen tam nejsem hlavní adminka, abych mohla něco mlít, že :D
V každym případě, bych to nezvládla sama a proto jsem se chtěla zeptat (a hlavně kvůli tomu ten článek píšu ty wole :D): Je tu někdo, kdy by kdyžtak měl zájem stát se radktorem/redaktorkou?
Nejspíš by to bylo rozděleno, že by každý měl na práci jednu dvě rubriky, ale kdyby měl něco do jiné rubriky, po domluvě by mohl zveřejnit i tam.
Takže, kdyby někdo měl čas a zájem a domníval by se, že by se stal jedním z redaktorů byla bych ráda, protože přeci jen, kdybych se do toho pustila a zjistila, že by nikdo neměl zájem stát se redaktorem asi by to nemělo cenu. Nejen, že já sama bych to nezvládala, ale také více refdaktorů = více pohledů, názorů a stylů C:
Takže tak mno.
Jo a když už píšu: Mám rozepsanou další kapitolu DŠ tak by se tu snad mohla v blízské době objevit ^^

AK, ano či ne? ._.

11. srpna 2012 v 20:24 | Deny
Tak jsem se teď dala do ptřemýšlení. Nikdy by mě nenapadlo, že bych o tom jen přemýšlela a teď o tom vážně uvažuju a rozhoduju se. O čem mluvím vám asi došlo podle nadpisu.
Prostě jsem začala uvažovat, že bych zkusila podat přihlášku .__. Jop, vím, že bych se dostala na řadu až někdy za rok a nejsem si jistá, že by blog tak dlouho vydržel (nojo, jsem stěhovavá) a hlavně si nejsem jistá jestli tam vážně chci.
Tedy, pochybuji, že bych se vůbec dostala, ale i tak, co když... A to je to co mě zajímá "Mám na to dostat se do AK?" Protože i když AK teď dost ubral co se týče přísnosti a kvality přijatách blogů, bylo by to pro mě poměrně ocenění. No a taky mě láká vidina, že bych mohla svůj blog, alespoň trochu zviditelnit a třeba by se našlo i pár stálých čtenářů. Ale samozřejmě mi nejde jen o zvýšení návštěvnosti.
Mno, ale i tak si nejsem jistá, zdali má cenu tu přihláš vůbec podávat. Já nevim, doteď mě to ani nenapadlo a najednou ze dne na den o tom přemýšlím. Co když to je jen takové chvilkové nadšení?
Mám pocit, že je tu víc otázek než odpovědí :D
Každopádně bych se chtěla zeptat vás. Jaký je váš názor na AK? A myslíte, že má cenu abych se tam hlásila? Jo, já vím, že bych se měla rozhodnout sama, ale mě by vážně zajímal názor někoho jiného... Kdyžtak dík :')
Pac a pusu, Den

P.S. Aktualizovala jsem článek O admince a mám již rozepsanou povídku na TT :)

Ceny za párty od Gramy

24. července 2012 v 10:03 | Deny
Ták musím taky zveřejnit ceny za párty od Gramy. Ještě jednou jí za ně moc děkuju, jsou krásné.

No nejsou úžasné? C:
 
 

Reklama