Okénko #33

1. července 2014 v 22:33 | Deny el Infian |  Okénko do mého života
Na Facebooku jsem mluvila o tom, že nejpozději během dneška zveřejním článek na téma vysvědčení. Teď je úterý, devět hodin a čtyřicet dva minut večer a já teprve píšu tohle. Chtěla jsem ten článek napsat už tolikrát a pokaždé v úplně jiném rozpoložení - někdy jsem neměla daleko k slzám a jindy jsem zas zažívala takový ten chvilkový pocit štěstí. Každopádně, brzy mi došlo, že ať tak, či onak, stejně tam to vysvědčení bude zmíněný jen tak okrajově. A tak tu mám po delší době zase takovej vykecávací článek pro ty, které by náhodou zajímalo, jak si v posledních době žiju.

Jako jedna z mála (a že po dnešku vím, že nejsem jediná OwO) jsem z konce školního roku nebyla zrovna dvakrát nadšená. Né, že by mě nějak bralo učení a trčení ve třídě, když bych mohla dělat zajímavější věci, ale prostě a jednoduše: ve škole většinou nemám čas přemýšlet a užírat se tím, co mě zrovna trápí. A teď mě čekají dva měsíce (samozřejmě ne úplně v kuse :D), kdy budu mít celé dny na to užírat se všemožnými píčovinami, nad kterými by většina ostatních lidí jen mávla rukou. Tohle mě trápilo už dřív, ale pak mě to nějak přešlo, protože mi bylo vcelku fajn, jenže nějaký týden - dva, před koncem roku, se mi zas nálady začaly zhoršovat, tak jsem se k tomu zas dostala. Nom, to je fuk. Ono se to všechno spraví a navíc, co mě nezabije, to mě jen posílí, že ^^

Mimochodem, spokojeně, můžu říct, že na vysvědčení, z druhého pololetí osmého ročníku, se mi sešly pouze dvě dvojky a jinak jedničky.

Hned v pátek jsem pak odjížděla na chatu. Nechtěla jsem tam a po pátečním večeru se mi tam chtělo zůstávat ještě míň, ale tak co se dalo dělat. Za sobotu a neděli jsem dočetla knížku od Lee Childa Nevracej se a od Davida Menasche Mělo to smysl?!. Oba dva to byly recenzáky a já měla jedině radost, že jsem to dočetla ještě asi dva týdny, před termínem, protože původně jsem měla strach, že to nestihnu přečíst vůbec. Recenze na obě knížky už mám napsané a brzy je zveřejním. A už teď si nemůžu odpustit poznámku o tom, že jsem si neskutečně zamilovala Davida a jeho příběh. Nedokážu popsat, kolik optimismu mi to zase jednou vlilo do těla, jak moc mě to povzbudilo a připomnělo mi spoustu důležitých věcí.

Včerejšek jsem původně plánovala trávit v posteli s knihou, ale nakonec jsem ho strávila úplně jinak. Hned dopoledne jsem vyrazila do obchoďáku, protože mi bylo řečeno, že v jednom obchodě mají totálně úžasný boty s Iron manem. A tak jsem si domu přivezla naprosto dokonalý boty, do kterých jsem se šíleně zamilovala. Co jsem koukala ještě před odchodem z domu na net, měli je mít za čtyři stovky a to bylo psáno i v obchodě na krabici, ovšem u pokladny jsem zjistila, že je měli ve slevě ani né za tři stovky, což bylo taky naprosto bezva.

Ono ten včerejšek mi včera tak všeobecně začínal celkem super - taky jsem se totiž dozvěděla, že mi mamka za vysvědčení koupí novou knihovničku, což byla snad ta nejlepší zpráva dne, protože prostě nová knihovnička 83.
No a dnešní dopoledne jsem opět strávila v obchoďáku, tentokrát jsem se domů vrátila s novým trikem. A plánuju se tam ještě jednou vypravit, protože prostě potřebuju nový oblečení, neboť to moje mě štve, ehm.

Odpoledne jsem potom byla na srazu otaku, což bylo prostě tradičně bezva. Chvíli po půl deváté jsem pak dorazila domů, najedla se, chvíli čuměla do notebooku, umyla se a teď sedím tady - už pomalu půl hodiny píšu tenhle článek.

To jsem tak popsala své činnosti za posledních pár dnů. Většinu těch pocitů a trápení, co se mi poslední dobou honí hlavou, jsem si nechala pro sebe. Ale ono to jde jednoduše shrnout - pořád pokračuji v jízdě na šílené horské dráze, která chvíli jede rovně a pak má zničehonic úplně šílené a nečekané výkyvy nahoru anebo dolů, jednou krátké, podruhé dlouhé.

No, ale dost bylo o mně. Jak si žijete vy? Povídejte, vážně ráda si vás poslechnu. A pokud se vám nechce nic moc psát, řekněte mi, alespoň, jakou knihu zrovna čtete, popřípadně vaše aktuální dojmy :)

//btw. kdyby někoho zajímalo, kde jsem vzala to číslo 33, tak to proto, že je 33. článek v této rubrice ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sčítání lidu


Komentáře

1 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 2. července 2014 v 15:14 | Reagovat

Je blbý, že zažíváš takový výkyvy. Měla by ses smát, užívat si, protože bude líp. Jsme mladí, plní života, tak toho musíme využít. A můžeš se radovat z bot, které jsou úžasné, z nového trika a dalších drobností života. :-) Když je teď volno, tak toho taky hodně přečtu. Včera jsem dostala knížku a hned jsem ji přečetla. A teď čtu Hra lží, první díl. Je to super, už jsem to jednou četla a označila bych to za dost dobrou oddechovku. :-)

2 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 2. července 2014 v 21:28 | Reagovat

[1]: Však já se z těch maličkostí raduju ^^ Ani nevíš, jak strašně mi projasnily den právě ty boty... :3 :D
O Hru lží jsem vždycky jen tak zavadila pohledem, ale nikdy jsem ji blíž nestudovala. Teď jsem po ní koukla a musím říct, že to vypadá dobře OwO

3 Taychi Taychi | E-mail | Web | 3. července 2014 v 10:34 | Reagovat

Výkyvy nálad jsou u mě taky normální nebo aspoň tento školní rok byly. Možná jsem to měla z těch lidí, ale já se začínala chovat jako naprostá trubka i ke svým kamarádům a nejbližším lidem. Naučila jsem se odcházet, když se mi něco nelíbí, což působí bolest ještě více těm, kteří za to nemohou. Musím se to odnaučit, jinak mohu ztratit ty, na kterých mi záleží, i když oni říkají, že ne, že mě mají rádi i přes tyhle výstupy. Dvě dvojky v osmičce jsou super! Zkusím hádat: Matematiky a fyzika? :-D Nebo snad chemie? :-)

Ty boty jsou úplně boží, já jednou viděla boty s marvelovskými hrdiny v Dajchmanu, ale nekoupila jsem si je,protože jsem v tu chvíli hledala baleríny, abych měla co nosit k sukni. jenže oni tam mají jen samé lodě a žádné třicet pětky. :-D

4 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 5. července 2014 v 10:40 | Reagovat

[3]: Tak ti přeju hodně úspěchů s odnaučováním :)
A matika ani fyzika ne, ale ta chemie a přírodopis :D

Jéé, to je bezva vidět, že někdo taky nemá obří nohu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama