Prosluněné okénko

22. května 2014 v 19:01 | Deny el Infian |  Okénko do mého života
Sluníčko hřeje a svítí a mě to leze na mozek.
V pozitivním slova smyslu samozřejmě. Není to totiž tak dlouho, co jsem zjistila, jak moc mi dokáže slunce a zvednout náladu a vytáhnout mě ze smutku a pesimismu.

Takže, kdyby to někomu nedošlo, aktuálně se mám už nějakou tu hodinu fajn. Pozitivně fajn, kdyby někdo nevěděl. Sice to není nijak trvalý stav a ještě ráno mi z důvodu nepopsatelné únavy moc fajn nebylo, ale to je jedno.

Ono je hrozně fajn, když jdete spát podstatně dříve než obvykle a stejně se vzbudíte nepopsatelně unavení. Nehledě na to, že jsem se už zase (tož třeba zdůraznit) vzbudila kolem šestý, když mám zrovna týden, co si můžu úplně v klidu spát až do půl sedmé, i déle. Nejhorší je, že ač chci sebevíc, už nemůžu usnout a tak jen ležím, snažím se opět vrátit do říše snů anebo se něčím užírám. Skvělé. Vážně, jestli mě to nepřejde, tak mě asi klepne. Ani né tak, že tak prahnu po té půlhodině spánku navíc, ale především proto, že mě to prostě deptá. Ale tak, nebudu si stěžovat. Na světě jsou milionkrát důležitější věci.

Řeknu vám, to sluníčko je fajn, ale co se teploty týče, nevadilo by mi, kdyby bylo o pár stupňů míň. Aneb, to abych se do toho obchoďáku fakt vypravila s tou chladící taškou, abych tu čokoládu donesla domů neroztátou :D Navíc prostě mega vedrům taky zrovna dvakrát nefandím. Ale asi pořád lepší než zima. Inu, v těhle parných dnech ocením, že v pokoji u babičky, kde přebývám, je vždycky největší chladno v celém bytě.

Dneska jsem strávila nějakou tu chvíli venku a tak naivně věřím, že mé nohy chytly alespoň trošilililililinku barvy. Třeba z mrtvolně bílé na křídově bílou. Hehe. To už mi bylo dopoledne, (když nás učitel na fyziku vzal ven, protože bychom se stejně neučili, poněvadž tenhle týden probíhá škola v přírodě, které se neúčastním,) řečeno, že bych se měla namazat krémem proti opalování nebo se spálím. To jsem nad tím mávla rukou, že to nehrozí, ale odpoledne už jsem začala spekulovat o tom, aby na tom něco nebylo. No, to zjistím, protože pořád chci na těch cestách, do školy a ze školy a tak, nachytat ještě trochu barvy. Určitě to bude mít úspěch, určitě :D

Mimochodem, také jsem si dneska donesla domů dvě nové knížky, jupí! A kdo se stává nejnovějšími obyvateli mé knihovničky? Není to nikdo jiný než Dědička od Amandy Hocking a první díl Chaosu od Patricka Nesse - Hlas nože. Navíc na Mangashopu mají teďko slevy a tak zvažuji, že si asi tři mangy objednám, no a pokud se tam rozhodne objednávat něco i kamarádka, pak do toho jdu stoprocentně. (Aneb: "Nechceš si taky něco objednávat? Že bychom to objednaly dohromady a daly míň za poštovný." Ano, jsem gejnius. Netřeba mi to připomínat :D)

No a jak si tyhle prosluněné a teplé dny užíváte vy?Jaká kniha vám dělá společnost? Jen povídejte, vážně mě to zajímá! :)

Já před chvílí dočetla Tweety s city, které jsem v sobotu dostala od Soničky (Pokinka, Cukřík, kdybyste nevěděli :D) a už zvažuji, co napíšu do recenze. No a potom se chci vrhnout na knihu Napůl zlý, tak jsem na to zvědavá.

Prozatím se s vámi tedy loučím, běžím si umýt vlasy, napsat recenzi a po večeři se buď vrhnout na již zmiňovanou knihu nebo první díl X-Men, to především proto, abych před tím kinem, na které se nejspíš chystám, stihla shlédnout co nejvíc dílů :D

Tak tedy pac, pusu a spoustu knih, drahouškové!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sčítání lidu


Komentáře

1 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 22. května 2014 v 20:47 | Reagovat

Já právě naopak miluji tyhle vedra. Pořád lepší než ty zimy :D Já se radši budu potit, než mrznout. :D Jinak to s tím spánkem znám, akorát naopak. nemůžu usnout. Jsem unavená jak něco, ale prostě neusnu. Je to taky deprimující. :D Já dneska donesla 6! Heč. Akorát nevím, kdy to stihnu číst, když ještě zítra mají dojít další :D Jinak taky doufám, že chytnu trochu míň bělejší barvu.. :D A máme stejný convers ♥

2 Camilla Camilla | E-mail | Web | 22. května 2014 v 21:23 | Reagovat

Já teplo miluju! Ideální to pro longboard a kraťasy s tílkem. :3 To je to nejlepší. :D S tou únavou... Jsem teď nějak akční a snad i ty budeš mít více energie, ať už  díky sluníčku nebo čemukoliv jinému, pokud nejsi unavená psychicky...
Po Dědičce tak trochu slintám, ale dneska mi přišly dvě knihy, tak jsem spokojená. :D
Krásný článek. :3 A těším se na recenzi na knihu Tweety s city. Ani nevím, o čem to je, tak bych si ráda přečetla tvůj názor. :)

3 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 23. května 2014 v 15:42 | Reagovat

[1]:Pft, 6... Já si brzo dovezu další, určitě, heč! :D
Založíme klub lidí se stejnými Converse? ♥ :D

[2]: Taky mám ráda kraťasy 8I :D
Já jsem na Dědičku vskutku zvědavá, ostatně stejně jako na to, kdy se k ní konečně dostanu... :D
Jinak děkuji :) Recenze snad bude v blízké době :)

4 Katerííína Katerííína | E-mail | Web | 26. května 2014 v 13:54 | Reagovat

Skvělý blog! ;)

5 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 31. května 2014 v 15:15 | Reagovat

Vedra moc nemusím, nepatřím k teplomilům :D Hlavně kvůli tý čokoládě, no...
Momentálně nemám tak nějak tu správnou čtecí náladu, což je špatný. Moc špatný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama