Letní dumání 2 - Paralelní světy

6. července 2013 v 22:30 | Deny el Infian |  Projekty
Náhodou jsem narazila na projekt, který pořádá Syki. Netuším jestli budu psát na úplně všechna témata, jak se znám tak nejspíš ne, ale pokusím se o to a minimálně první napíši.

Na začátek si nemohu odpustit poznámku, že když se řekne "Paralelní světy", vybaví se mi ten boží film, na kterém jsem byla s kamarádkou v kině. Romantický příběh o lásce dvou lidí, kteří pochází ze světů s odlišnou gravitací.

Mám-li být upřímná, nikdy jsem pořádně neuvažovala ve světě z které knihy bych chtěla žít. Že by na lodi Universum, na Zemi, když je zavedena deklarace, na Pernu sužovaném vlákny, v Lilandgrii, zemi posvátných jednorožců, ve vlkodlaky obývané Velwetii...? Těch možností jsou tuny, ale asi žádná co by mě nějak zvlášť lákala mě nenapadá. Možná Mianthillie, protože tam žije moje asi první knižní láska - Awrixel.

Na druhou stranu, pro mě osobně by možná byl lákavější takový "můj" vlastní svět, svět stvořen mnou. Takový ten ideál pro mě, o kterém si čas od času sním. Svět podobný dnešnímu, jen jiný, lepší. Šťastný a bez problémů. Ovšem, já si většinou nevysnívám svět jako takový, ale spíše jen takovou moji ideální budoucnost. Taková moje vysněná budoucnost potřebuje především jen jednu věc - přítomnost jistého člověka :')

Kdybych si mohla vybrat kým bych v tom paralelním (Bože to je slovo! Nikdy si nejsem jistá jak se píše! T.T) světě byla, chtěla bych být asi zas sebou. Jen s "drobnými" úpravami. V první řadě bych asi aspoň trošičku chtěla upravit vzhled, k lepšímu, aby bylo jasno! :D V druhé, bych se celkem ráda zbavila svého strachu z lidí :D A asi ještě pár věcí co se mé povahy rýče, ale ty už vypisovat nechci ;D

Mám pocit, že z celého článku vyplývá asi jen to, že nepotřebuju nějakej kouzelnej svět a vystačím si s tím dnešním, ideální budoucnost si představuji v přítomnosti jistého člověka a kdybych si měla vybrat, kým být, vybrala bych si upravenou verzi sebe. A to bude všechno.

Předem bych ráda podotkla, že jsem si vědoma toho, že tu asi "pár" věcí vážně nedává smysl a zamotává se to, ale s tím nic nenaděláte, tak to berte pozitivně a radujte se, že nejste v mé hlavě, protože tam je to občas trochu podobně :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidu


Komentáře

1 Syki Syki | E-mail | Web | 6. července 2013 v 22:57 | Reagovat

Neboj, smysl to dává. Snad se ti tvá ideální budoucnost vydaří :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama