30 Day Writing Challenge - Den šestý

1. října 2012 v 21:40 | Deny |  Projekty

Kafe z druhé osoby

Přináším vám další den, již šestý ^^
Je krátký, hodně krátký a mám pocit, že jse spíše o šálku než o kafi, ale tak co. To kafe tam je taky :D
Příjemné čtení.
xxx


Po dlouhé době tě konečně sundali z té poličky. Byl jsi celý zaprášený. Vzala tě a pořádně umyla. Líbila se ti pěna, která se tvořila když tě drhla houbičkou a teplá voda byla tak příjemná. Potom co tě umyla tě osušila utěrkou a následně položila na kuchyňskou linku.
Za chvilku se vrátila a nasypala do tebe nějaký prášek a poté ještě nějaký jiný, bílý. Nevěděl jsi že je to kafe a cukr. Položila do tebe lžičku a odešla.
Přišla k tobě za pár minut a v ruce cosi držela. Byla to konvice, ve které byla vařící voda, to jsi ty, ale nevěděl. Konvice se k tobě přibližovala a ty jsi byl celý nedočkavý, co se bude dít.
Když tě ovšem naplnila vařící voda a ona v tobě začala lžičkou rozmíchávat kafe, vůbec se ti to nelíbilo. Kafe bylo vařící a pálilo tě. Byl jsi úplně mimo, když si tě začala přikládat k ústům a pít. Ovšem kafe ubývalo a to bylo pozitivní. Doufal jsi, že už brzy zmizí úplně a zas bude všechno v pořádku, to jsi ovšem ještě netušil, že tě tohle bude čekat minimálně každým dnem. Vždy tě to příšerně pálilo, nesnášel jsi to kafe, ale po několika dnech jsi si konečně začal zvykat. Pořád jsi, ale litoval, že už nejsi zaprášený na poličce...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sčítání lidu


Komentáře

1 All All | 1. října 2012 v 21:45 | Reagovat

Páni, hezky pojato! :)) Pěkný!

2 Railea Railea | 2. října 2012 v 18:37 | Reagovat

:OOOOOOOO CHUDÁK HRNEČEK :c.Normálně mi ho líto :'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama