AK, ano či ne? ._.

11. srpna 2012 v 20:24 | Deny |  Co se jinam nevešlo
Tak jsem se teď dala do ptřemýšlení. Nikdy by mě nenapadlo, že bych o tom jen přemýšlela a teď o tom vážně uvažuju a rozhoduju se. O čem mluvím vám asi došlo podle nadpisu.
Prostě jsem začala uvažovat, že bych zkusila podat přihlášku .__. Jop, vím, že bych se dostala na řadu až někdy za rok a nejsem si jistá, že by blog tak dlouho vydržel (nojo, jsem stěhovavá) a hlavně si nejsem jistá jestli tam vážně chci.
Tedy, pochybuji, že bych se vůbec dostala, ale i tak, co když... A to je to co mě zajímá "Mám na to dostat se do AK?" Protože i když AK teď dost ubral co se týče přísnosti a kvality přijatách blogů, bylo by to pro mě poměrně ocenění. No a taky mě láká vidina, že bych mohla svůj blog, alespoň trochu zviditelnit a třeba by se našlo i pár stálých čtenářů. Ale samozřejmě mi nejde jen o zvýšení návštěvnosti.
Mno, ale i tak si nejsem jistá, zdali má cenu tu přihláš vůbec podávat. Já nevim, doteď mě to ani nenapadlo a najednou ze dne na den o tom přemýšlím. Co když to je jen takové chvilkové nadšení?
Mám pocit, že je tu víc otázek než odpovědí :D
Každopádně bych se chtěla zeptat vás. Jaký je váš názor na AK? A myslíte, že má cenu abych se tam hlásila? Jo, já vím, že bych se měla rozhodnout sama, ale mě by vážně zajímal názor někoho jiného... Kdyžtak dík :')
Pac a pusu, Den

P.S. Aktualizovala jsem článek O admince a mám již rozepsanou povídku na TT :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sčítání lidu


Komentáře

1 An An | Web | 12. srpna 2012 v 13:29 | Reagovat

Já jsem v AK byla ještě za dob Kruťase. Joo to byly časy :D No..asi před rokem udělali pořádnou očistku a mě s dalšíma 200 lidma prostě vykopli. Ironie že teď už se vyhazovat z AK nesmí :D
Moje zkušenosti? Moc mi to blogovej život nezměnilo. Jo, našlo se pár nových čtenářů, bylo fajn když ti články publikovali na hlavní straně jako něco extra. Ale všechno jednou končí :) No..teď, po roce kritizování AK taky přemýšlím, že se tam zasepřidám. I když si říkám, že AK lidi přeceňujou, nic moc extra to není a dá se žít i bez něj. Pokud jsi dobrá, nepotřebuješ ho k získání návštěvnosti, jsou i jiný způsoby (a teď nemluvim o spamování).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama