Červenec 2012

Že by taky deníček? Asi ^^" xD

28. července 2012 v 15:48 | Deny |  Okénko do mého života
Warning: Autorce článku při psaní "mírně" jebe! :D Čtěte pouze na vlastní nebezpečí! :PP :D
______________________________________________
No tak taky přidávám něco do téhle, rubriky. Můžete se začít "radovat". Muhehehe.
Btw. Ano jsem si vědoma, že tyhle kecy nikoho nezajímaj :D
__________________________________________________________
No jinak, dneska jsem byla v obchoďáku nakupovat. V New Yorkru maj slevy a Denyska nutně potřebuje nový kalhoty :D. Takže mám nový kalhoty, takovýty ouzký a barevný, v mim případě žlutý xD (bože, žlutý, mi jeblo je budu mít špinavý eště než vyjdu k domu :'DD) a tričko. Takový šedivý s barevnym nápisem "I need weekend", se mi hrozně líbilo. Jo a tuhle jsem tak kupovala tkaničky. Denysku popadla mánie tkaniček a furt nosí nějakou (aktuálně žlutou právě z NY) obvázanou na ruce :D. Tak by mě zajímalo, jak dlouhy ty slevy eště budou mít... :'D
Jinak teď jsem doma, k večeru (až nebude taký vedro 8D) asi vezmu psa na procházku. A až tohle dopíšu přemýšlím, že bych mohla jít číst. Jak sou ty prázdniny tak už vůbec nečtu no a to mám rozečtený dvě knížky, takže super že ^^". A nebo pudu něco sepsat, hm xD
A eště takej dotaz, kdybych pořádala nějakou soutěž (ještě newím jakou, ale asi literární), je tu někdo kdo by se věděl, že by se nejspíš zúčastnil? To jen tak abych kdyžtak věděla, jesi to má cenu :D
No a myslim, že už vás tu otravuju dost, teda otravuju, on to vlastně asi nigdo nečet že? xD
Každopádně konec týhletý slátaniny písmenek a slov a vět co pomalu nedávaj žádnej smysl =D
Deny
Btw. Taky vás tak štvou ty reklamy co po nich jen přejedete myší a oni začnou hrát? ._."

Fascinovaná měsícem

26. července 2012 v 11:40 | Deny |  Píšu píšu do písku, aneb pokusy o prózu
Tak vám přináším novou jednorázovku, tentokrát na TT Měsíc. Ehm, jsem si vědoma, toho, že je šíleně krátká (vlastně sem uvažovala, že se díky tý délce za povídku ani považovat nedá, spíše za nějkou mutaci :D) a omlouvám se za to, ale i tak doufám, že se bude aspoň trochu líbit.
Přeji příjemné čtení.
Btw. Vyjímečně mám i úvodku C:


Layout 0.1

25. července 2012 v 12:40 | Deny |  Layouty blogu
První layout zde byl od Gormal a byl tu až do dnešního rána od vytvoření blogu.
Osobně jsem s ním byla velmi spokojená, ale tak nastal čas na změnu :D
Jinak, kdo by se chtěl na lay podívat náhled máte tu a pokud byste si ho chtěli stáhnout naleznete ho zde (který to je už snad poznáte ne? ;D).

Od: 8.5. 2012
Do: 25. července 2012

Tamtararam

24. července 2012 v 21:03 | Deny |  O dění na blogu
(Toho nadpisu si nevšímejte: "Trošičku" mi jeblo :'D)
Každopádně, proč píšu? Ani newím (to je inteligence, že? xD), ale hlavně chci tak nějak shrnout věci co se blogu a mě týče. Tákže. Let's go! xD
Nejdříve bych chtěla říct, že si jsem plně vědoma toho, že jsem řekla, že se tu do toho chci opřít, ale co si budeme nalhávat, moc se mi to nepovedlo. Za to se omlouvám.
Problém bude asi v tom, že pro mě už blogování není z nějakého důvodu to co dřív. Nevím, dřív mě to prostě šíleně bavilo, bavlo mě psát články na všemožná témata a tak podobně, ale teď mě to moc nebere. Ono sami vidíte, že tu zatím není asi jedný pořádný článek/úvaha na nějaké pořádné téma. Pokud tu je někdo kdo sledoval můj minulý blog, myslím, že by mohl vidět ten rozdíl.
Nechci nic slibovat (i když, slibem neurazíš, že? XD), ale budu se snažit být aktivnější.
Wím, že teď se to tu skládá především z Druhé šance (mimochodem, už sem byl dán poslední starší napsaný díl, takže ty další již budou konečně nově napsané), ale wíte co? Mě to nevadí, proč taky ne, že? Co kdyby blog byl nakonec zaměřen, především na mou literární tvorbu, hm? I když celkem by mě zajímal váš názor.
Dál bych chtěla říct, že chci na blog nový lay. Ještě se rozhoduji jestli svůj nebo stažený. Asi spíš stažený, protože vážně jsem viděla takové nádherné, ale na druhou stranu mi příde, že pak by to mohlo vypadat, že se snažím o grafiku, ale vlastní lay neumim, jenže já laye takž jakž ovládám, ale prostě na ty nádherný nemám, no. Ale co, ať si každý myslí co chce =D
Potom jsem chtěla jen zmínit, že plánuji napsat novou povídku, ale tentokrát trochu jinak, nejspíš bych ji nezveřejňovala na blogu ani nikde jinde, ale až by byla celá dala bych ji na stáhnutí jako E-knihu (samozřejmě, že zdarma :D). Ovšem, napadlo mě, že bych tu mohla čas od času zveřejnit nějakou tu kapitolu, čistě abych vís třeba navnadila a aby ste si to pak stáhli celý a nebo vás naprosto odradila :D. Každopádně o tomhle přidám informace, až toho sama budu víc vědět.
No a jak tak přemýšlím, to bude asi vše. Tudíš se s vámi, milí zlatí, prozatím loučím.
Vaše (ne)milovaná Deny

Ceny za párty od Gramy

24. července 2012 v 10:03 | Deny |  Co se jinam nevešlo
Ták musím taky zveřejnit ceny za párty od Gramy. Ještě jednou jí za ně moc děkuju, jsou krásné.

No nejsou úžasné? C:

DŠ: Kapitola čtvrtá

24. července 2012 v 9:52 | Deny |  Druhá šance - Stará verze!
V minulé kapitole:
Zvedla jsem se z postele a došla ke stolu, z černého boxu na papíry jsem, vytíhla papír a z krabičky na tužky jsem vytáhla obyčejnou tužku, dvojku. Začla jsem kreslit.
Domoc, úžasná hudba a kreslení - co víc si přát? (...)
Vešla jsem do třídy. Holky se ke mě hned nahrnuly, ptali se jak se mám a blablabla, vážně s většinou z těch holek jsem se nikdy piřádně nebavila a teď se tu o mě starají, jako bychom byli nejlepší kamrádky, ale co, odpovídala jsem jim, že jsem naprosto v pohodě a že se skoro nic nestalo. Musela jsem vydržet ještě pár keců, než je to koenčně přestalo bavit. (...)
Vyučování se vleklo a já dávala na hodinách ještě menší pozor než obvykle. Seděla jsem, koukala někam do prázdna a přemýšlela. Přemýšlela o životě. Víte, myslela jsem, že zemřu, ale přežila jsem , zázrak. Jenže, vadilo by mi vůbec kdybych zemřela? Tahle otázka se mi začla poslední dva dny dost honit hlavou a odpověď na ni mě nepřekvapovala. Ne. Ne, nevadilo by mi kdybych zemřela. Ale tohle jsem nikomu říct nemohla.

KAPITOLA ČTVRTÁ


DŠ: Kapitola třetí

15. července 2012 v 17:47 | Deny |  Druhá šance - Stará verze!
V minulé kapitole:

Ztěžka jsem pootevřela oči a rozhlédla se. Byla jsem v nějaké místnosti, stěny byly vymalovány světle žlutou barvou. Ležela jsem na kovové posteli kolmo ke dveřím, naproti kterým byla dvě né moc velká okna. Pokoj byl poměrně malý a prostý. Nikdo v něm nebyl.
Nevěděla jsem, kde jsem a jak jsem se tu vzala. Bolela mě hlava a nebylo mi nejlíp. Chtěla jsem si rukou šáhnout na čelo, ale uvědomila jsem si, že mám kapačky, šáhla jsem si tedy na čelo druhou rukou a zjistila že mám obvázanou hlavou. Na krku jsem cítila, že taky něco mám, šáhla jsem si na krk a další obvaz. Položila jsem ruku zpět podél těla a oddychla si. (...)
Vyskočila jsem z auta a spěchala ke dvěřím. Máma zamkla auto a šla za mnou. Otevřela domovní dveře a já si uvědomila, že neodemykala. Jakto? Zapomněla snad zamknout? Ale to by o tom nevěděla. Vešla jsem dovnitř a chtěla se jí na to zeptat jenže na mě vybafli všichni mí kamrádi.

KAPITOLA TŘETÍ
DŠ: Kapitola druhá

6. července 2012 v 10:20 | Deny |  Druhá šance - Stará verze!
V minulé kapitole:
Procházela jsem se po okraji, vanul lehký vánek který mi rozfoukával mé černé vlasy. Párkrát jsem rybník obešla, zrovna jsem ho chtěla obcházet po třetí, když v tom ze křoví vyběhl velký pes a řítil se přímo na mě, uskočila jsem, ale spadla do jezera a pes okamžitě skočil na mě. Vykřikla jsem. Pes nademnou vrčel a pak jsem ucítila šílenou bolest v boku, vykřikla jsem, otočila jsem se a uviděla jak psovi ze zubů teče krev. Moej krev. Zděsila jsem se a opět vykřikla. Zabije mě! Panikařila jsem, chtěla jsem se začít vzpírat, ale nemohla jsem. Znovu jsem vykřikla bolestí. Pes se mi zakousl do krku. Hrozně to bolelo, cítila jsem jak mi po krku stéká krev, pes opět kousl. Neměla jsem už, ale sílu vykřiknout. Musel mne kousnout do tepny a já pomalu začínala vykrvácet, kousl znovu, ale to jsem již ztrátou krve a vyčerpáním upadla do bezvědomí. Bezvědomí z kterého se již neproberu. Věděla jsem to.

KAPITOLA DRUHÁ


Signatura do VGS - Cher Lloyd

5. července 2012 v 13:31 | Deny |  Grafika - Doplňky
Tak se po dlouhý době ozývám.
Vím, že jsem řekla, že to tu plánuju rozjet, jenže prostě psolední dobou mě blogování tolik nebere, prostě už to neni to co dřív. Taky plánuju, že se zkusím vrátit k Pokemoní RPG, což by čas na tanhle blog asi taky trochu sebralo...
No, každopádně teď k témátu. Do VGS u Lucy* jsem měla za úkol udělat signaturu. No, nejsem si tak úplně jistá, že to co jsem udělala je signatura, ale budu se modlit ať je. Dala jsem si s ní celkem práci, tak snad se bude aspoň trochu líbit.