Píšu

8. června 2012 v 16:10 | Deny

Kapitolové povídky:

Název: Druhá Šance
Stav: Zastaveno
Anotace: Stydlivá, né moc oblíbená s nulovým sebevědomím, za to umělecky založená Ema nikdy nevěřila na pátky třináctého a nikdy se jí nic zlého nestalo. Vyprávění jejích kamarádek a povyk celé třídy, kvůli tomuhle "pitomému" dni nechápe a akorát ji rozčiluje.
Jenže není na tom přeci jen něco pravdy? Ale jak je potom možné, že se jí nikdy nic nestalo a ostatním ano? Protože jí se to nevěření vysoce všechno nevyplatí…
Další pátek třináctého a Ema, jako vždy, nechápala všechen ten povyk, co kolem toho nastal.
Onoho dne se po škole vydá do nedalekého lesíku a tam ji pokouše pes, tak, že vykrvácí.
V tu ránu na scénu přichází ona. Kočka, jenž tvrdí, že je ztělesněním dobra, moudrosti, laskavosti a má možnost darovat devět životů devíti lidem, kteří jí zaujmou ve chvíli, kdy umírají. Emě se tahle šance dostane, ale je to pravda a ona doopravdy přežije?
A pokud ano, naučí se žít se svým novým já?

Název: Dcera Smrti
Stav: Zastaveno
Anotace:
Píše se rok 2013 od doby, kdy byl svět naplněn magií uplynulo několik tisíc let. Lidé pomalu zapomněli na magii a na to, že dřív nebývali všichni jen obyčejnými lidmi, ale i magickými bytostmi, jako mocnými mágy, krvelačnými upíry, strašidelnými vlkodlaky a dalšími. Všechny historické události, které byly s magií úzce spjaty si vykládají po svém a samotnou existenci magie neberou vážně. Zapomněli dokonce i na samotnou Smrt, bytost jenž je ztělesněním smrti a udržuje rovnováhu.
Právě to mělo na Smrt velký důsledek a ona pomalu, ale jistě začala ztrácet svou moc, což znamenalo velký problém, zmizením Smrti by zmizela veškerá rovnováha a proto se učinilo rozhodnutí.
Narodí se dívka, která nebude jako ostatní. Ona bude věřit v magii, pamatovat na ni a dokáže ji ovládat, ona bude Dcerou Smrti. Jejím úkolem bude probudit v lidech víru. Jakýmkoliv způsobem i kdyby měla jít přes mrtvoly.
Aby mohla normálně vyrůstat, bylo také řečeno, že vše se dozví v den svých sedmnáctých narozenin. V ten den se jí vše vybaví, na vše si vzpomene a pochopí a bude nucena vydat se vstříc svému osudu…

Název: Zastaveno
Stav: Rozepsáno
Předpokládaný počet kapitol: 12
Anotace: ---
K povídce: Jedná se o soutěžní povídku PPP, proto si bohužel netroufnu napsat anotaci, protože co se tam bude dít, dost záleží na zadných tématech.

Jednorázovky

Nápady

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama