Druhá šance - Informace o příběhu

8. června 2012 v 23:57 | Deny
Anotace:
Ema nikdy nevěřila na pátky třináctého a nikdy se jí nic hrozného nepřihodilo. Byla to obyčejná dvanáctiletá dívka chodící do šesté třídy základní školy s obyčejnými kamarádkami a obyčejnými problémy, stejné jako každá jiná dívka. Ve tříde nepatřila mezi nejoblíbenější lidi, nebyla moc zdatná ve sportu a tajně byla zamilovaná do svého spolužáka. Prostě a jednoduše žila si svůj obyčejný a podle ní někdy nudný život. Jenže tohle všechno se změní v pátek, třináctého května. Jako pokaždé nechápala co všichni s pátkem třináctého mají a měla otrávenou náladu už od rána. Po škole se rozhodla jít ven, do nedalekého lesa, jenže tohle neměla dělat.
Napadl ji zuřivý pes a pokousal ji. Ema vykrvácela a zemře, ale co se stane, když na scénu přijde tajemná kočka, která je prý stělesnění dobra, moudrosti a laskavosti a má možnost darovat někomu druhý život, druhou šanci? Dostane Ema tuhle druhou šanci a je to realita a nebo jen hloupé kecy? Přežije Ema, díky druhé šanci od tajemné kočky nebo zemře, jak by měla? A pokud přežije, dokáže si zvyknout na své nové schpnosti nebo to nezvládne a rozhodne se skončit své trápení s tím kdo je?

Jak to vzniklo? + pár slov Deny
Přiběh mě napadl jednou cestou ze školy a celkem dlouho mi ležel v hlavě než jsem ho vůbec zpracovala jednorázovku. V původní verzi ovšem neměla být kočka, ale hrdinka měla být pokousána vlkem, tedy spíše vlkodlakem, ale přišlo mi, že vlkodlaci (a upíři) jsou teď všude a pokusila jsem se přijít na něco originálnějšího, až jsem došla ke kočce, která má možnost darovat takzvanou druhou šanci.
Doufám, že povídku dopíši a bude se líbit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama