Červen 2012

Avatary do VGS - Kristen

24. června 2012 v 10:35 | Deny |  Grafika - Doplňky
Tak přinášim avatary do VGS u Lucy*. Jsou hodně jednoduchý, ale co naděláme. Tak snad se budou aspoň trochu páčit.
Kdyby je někdo chtěl použít může, ale nevydávejte je za své a uveďte zdroj, jiank vám ukoušu ruce ;D

Je na čase se do toho trochu opřít, ne?

23. června 2012 v 10:54 | Deny |  O dění na blogu
Heh, vím, že až na pár jedinců, nikdo nepřečte, ale i tak, nevadí.
Jednoduše, teď jsem blog torchu flákala, bylo mi divný psát cokoliv, ale s tim hodlám skoncovat.
Takže v překladu: Hodlám se zas začít blogu věnovat a ne jen přidávat již napsaný články, ale už i nový.
Muhehehe, takže plánuju sem hodit nějaký fotky (ne mojí maličkosti ne, nebudu zas tak zlá xP), možná nějakou patlanici *čumí na papíry na stole* ( :'DD ) atd. atd.
Tak mi držte palce, at s tim zas neseknu 8D

DŠ: Kapitola první

17. června 2012 v 11:18 | Deny |  Druhá šance - Stará verze!

KAPITOLA PRVNÍLayout do soutěže na blogu TT

9. června 2012 v 23:21 | Deny |  Grafika - Layouty
Náhodou (jakožto vážně velikou) jsem zavítala na blog Tématu týdne, no a první článek o soutěži na nový design. Takže, hádejte co udělá Denyska. Ano, musí něco upatlat a tím, něčím se pochlubit xD
Každopádně, než vám dám odkaz na samotný náhled laye podotknu pár věcí. Lay měl být jednoduchý a přehledný, tak snad se mi to povedlo. Osobně musím říct, že jsem s tím vzhledem z nějakého nepochopitelného důvodu velice spokojená (i když nemám šanci xD).
Každopádně myslím, že až soutěž skončí a bude sto procentní, že lay nebude vybrán (:DD), možná ho poupravím a bude free x) ....a nebo si ho nechám 8D
No a já už to nebudu okecávat a dám vám ten link ;D

Pohlcena temnotou

9. června 2012 v 11:29 | Deny |  Píšu píšu do písku, aneb pokusy o prózu
Seděla nehybně a poslouchala. Čekala, jestli neuslyší náznak toho, že tu pořád jsou. Po pěti minutách si byla jistá, že jsou pryč. Sundala z krku zlatý řetízek s přívěskem ve tvaru malého klíčku. Došla k šuplíku a zastrčila klíček do zámku. Zámek se s cvaknutím otevřel a ona se dívala na černou knížku o velikosti sešitu A5, ovšem mnohem tlustší. Vzala ji a došla ke svému psacímu stolu, posadila se na židli a knížku položila na stůl. Začala v ní listovat, až našla onu stránku, kterou hledala. Oživování mrtvých.

Druhá šance - Informace o příběhu

8. června 2012 v 23:57 | Deny
Anotace:
Ema nikdy nevěřila na pátky třináctého a nikdy se jí nic hrozného nepřihodilo. Byla to obyčejná dvanáctiletá dívka chodící do šesté třídy základní školy s obyčejnými kamarádkami a obyčejnými problémy, stejné jako každá jiná dívka. Ve tříde nepatřila mezi nejoblíbenější lidi, nebyla moc zdatná ve sportu a tajně byla zamilovaná do svého spolužáka. Prostě a jednoduše žila si svůj obyčejný a podle ní někdy nudný život. Jenže tohle všechno se změní v pátek, třináctého května. Jako pokaždé nechápala co všichni s pátkem třináctého mají a měla otrávenou náladu už od rána. Po škole se rozhodla jít ven, do nedalekého lesa, jenže tohle neměla dělat.
Napadl ji zuřivý pes a pokousal ji. Ema vykrvácela a zemře, ale co se stane, když na scénu přijde tajemná kočka, která je prý stělesnění dobra, moudrosti a laskavosti a má možnost darovat někomu druhý život, druhou šanci? Dostane Ema tuhle druhou šanci a je to realita a nebo jen hloupé kecy? Přežije Ema, díky druhé šanci od tajemné kočky nebo zemře, jak by měla? A pokud přežije, dokáže si zvyknout na své nové schpnosti nebo to nezvládne a rozhodne se skončit své trápení s tím kdo je?

Jak to vzniklo? + pár slov Deny
Přiběh mě napadl jednou cestou ze školy a celkem dlouho mi ležel v hlavě než jsem ho vůbec zpracovala jednorázovku. V původní verzi ovšem neměla být kočka, ale hrdinka měla být pokousána vlkem, tedy spíše vlkodlakem, ale přišlo mi, že vlkodlaci (a upíři) jsou teď všude a pokusila jsem se přijít na něco originálnějšího, až jsem došla ke kočce, která má možnost darovat takzvanou druhou šanci.
Doufám, že povídku dopíši a bude se líbit.

Kontakt

8. června 2012 v 21:10 | Deny
Email: deny137@email.cz
Skype: deny.quil
ICQ: 617783755
Facebook: Deny Nanashi Quil

Můžete mě kontaktovat jak chcete: emailem, přes Skype, ICQ, Facebook či komentáře blogu. Je to jen na vás x)

Grafika

8. června 2012 v 16:19 | Deny
-> Např. avatary, oddělovače, doplňky ke článkům apod. volně ke stažení.

-> Především volné, ale někdy možná i na objednávku

Píšu

8. června 2012 v 16:10 | Deny

Kapitolové povídky:

Název: Druhá Šance
Stav: Zastaveno
Anotace: Stydlivá, né moc oblíbená s nulovým sebevědomím, za to umělecky založená Ema nikdy nevěřila na pátky třináctého a nikdy se jí nic zlého nestalo. Vyprávění jejích kamarádek a povyk celé třídy, kvůli tomuhle "pitomému" dni nechápe a akorát ji rozčiluje.
Jenže není na tom přeci jen něco pravdy? Ale jak je potom možné, že se jí nikdy nic nestalo a ostatním ano? Protože jí se to nevěření vysoce všechno nevyplatí…
Další pátek třináctého a Ema, jako vždy, nechápala všechen ten povyk, co kolem toho nastal.
Onoho dne se po škole vydá do nedalekého lesíku a tam ji pokouše pes, tak, že vykrvácí.
V tu ránu na scénu přichází ona. Kočka, jenž tvrdí, že je ztělesněním dobra, moudrosti, laskavosti a má možnost darovat devět životů devíti lidem, kteří jí zaujmou ve chvíli, kdy umírají. Emě se tahle šance dostane, ale je to pravda a ona doopravdy přežije?
A pokud ano, naučí se žít se svým novým já?

Název: Dcera Smrti
Stav: Zastaveno
Anotace:
Píše se rok 2013 od doby, kdy byl svět naplněn magií uplynulo několik tisíc let. Lidé pomalu zapomněli na magii a na to, že dřív nebývali všichni jen obyčejnými lidmi, ale i magickými bytostmi, jako mocnými mágy, krvelačnými upíry, strašidelnými vlkodlaky a dalšími. Všechny historické události, které byly s magií úzce spjaty si vykládají po svém a samotnou existenci magie neberou vážně. Zapomněli dokonce i na samotnou Smrt, bytost jenž je ztělesněním smrti a udržuje rovnováhu.
Právě to mělo na Smrt velký důsledek a ona pomalu, ale jistě začala ztrácet svou moc, což znamenalo velký problém, zmizením Smrti by zmizela veškerá rovnováha a proto se učinilo rozhodnutí.
Narodí se dívka, která nebude jako ostatní. Ona bude věřit v magii, pamatovat na ni a dokáže ji ovládat, ona bude Dcerou Smrti. Jejím úkolem bude probudit v lidech víru. Jakýmkoliv způsobem i kdyby měla jít přes mrtvoly.
Aby mohla normálně vyrůstat, bylo také řečeno, že vše se dozví v den svých sedmnáctých narozenin. V ten den se jí vše vybaví, na vše si vzpomene a pochopí a bude nucena vydat se vstříc svému osudu…

Název: Zastaveno
Stav: Rozepsáno
Předpokládaný počet kapitol: 12
Anotace: ---
K povídce: Jedná se o soutěžní povídku PPP, proto si bohužel netroufnu napsat anotaci, protože co se tam bude dít, dost záleží na zadných tématech.

Jednorázovky

Nápady